فناوری TD_LTE

فناوری TD-LTE: نسل جدید اینترنت ثابت بی سیم
فناوری TD-LTE در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است که اینترنت را به صورت بیسیم در اختیار کاربران قرار می دهد. این فناوری در مقایسه با سایر فناوریهای اینترنت ثابت از جمله Dial-up، ADSL و WiMAX تجربه سرعت بالاتری را برای کاربران به ارمغان می آورد و محدودیتهایی مانند سرعت پایین، عدم امکان جابجایی مودم، محدودیتهای ظرفیت در مراکز مخابراتی، و ... را بر طرف کرده است.
نام TD-LTE از TDD-LTE گرفته شده است و مخفف عبارت Time Division Duplexing Long Term Evolution می باشد. همان طور که از نام آن پیدا است، این فناوری بر پایه نسل چهارم اینترنت(4G-LTE) میباشد. فناوری LTE یا تکامل بلند مدت، استانداردی جهت انتقال داده پرسرعت به صورت بیسیم می باشد.
نحوه استفاده از فناوری TD-LTE
مودم و سیم کارت با هم و در یک پکیج با برند تک نت در اختیار شما قرار میگیرد. پس از دریافت مودم کافی است از طریق کابل یا وای فای به آن متصل شده و از اینترنت آن استفاده نمایید. بسته های اینترنتی نیز در قالب حجم و سرعت متفاوت قابل دریافت و فعالسازی بر روی سیم کارت می باشند.
تک نت سرویس های TD-lTE خود را در شهرهای زیر ارائه می کند.
(آبادان، ارومیه، اصفهان، اندیشه، اهواز، بانه، بندرانـزلی، بندرعباس، بهارستـان، بوشهر، بوکان، تهران و ری، رشت، ساری، سقز، سنندج، شیراز، عسلویه، قم، لواسان، ماهشهر، مریوان، مشهد، ملارد، هشتگـرد، پردیس، چابهار، کرج، کیـش، گرگـان)
ویژگی ها:
1-بدون نیاز به خط تلفن
2-سرعت تا 40 مگابیت بر ثانیه
3-سرعت و پایداری بالا که مناسب برای مشاهده فیلم آنلاین و بازی آنلاین می باشد
4-امکان استفاده از سرویس در کلیه مناطق و شهرهای تحت پوشش
5-بدون محدودیت ظرفیت های مخابراتی مثل نبود پورت
6-بدون مشکلات نویز و قطعی خطوط تلفن
7-امکان استفاده چندین کاربر به صورت همزمان
8-تا چندین برابر سرعت آپلود بالاتر
9-نصب وراه اندازی سریع و آسان

تگ ها