دستیار صوتی گوگل

یکی از فناوری های که در سال 2018 بسیار پیشرفت داشته و می توان گفت جزء فناوری های موفق در این زمینه می باشد، دستیار صوتی گوگل می باشد. گوگل یکی از پیشتازان در عرصه دستیار صوتی است. این فناوری کم کم جایگاه خود را در میان عموم مردم به دست آورده است و امروزه افراد بسیار برای مقاصد مختلف از آن استفاده می نمایند.

دستیار صوتی گوگل یا همان گوگل اسیستنت برای انجام دستورات صوتی کاربران روی گوشی های هوشمند قابلیت های خوبی را ارائه داده است. این فناوری هر روز در حال پیشرفت است و گوگل با استفاده از شناسایی نیاز های مختلف مشتریان سعی دارد امکانات این فناوری خود را از لحاظ کیفیت ارتقاء دهد.

جدید ترین پیشرفت در زمینه دستیار صوتی گوگل پخش صدایی است که نمی توان به راحتی آن را از صدای انسان تشخیص داد. این پیشرفت باعث شده است تا هنگام استفاده از دستیار صوتی گوگل حس یک گفتار واقعی به کاربر دست داده و از کیفیت بالای این فناوری برای موارد مختلف استفاده نماید.

تماس تلفنی دستیار صوتی گوگل

یکی از قابلیت های دیگر دستیار صوتی گوگل که در سال 2018 از آن رونمایی شد امکان برقراری تماس تلفنی با استفاده از این فناوری می باشد. در جدیدترین تغییراتی که در این فناوری به وجود آمده است توانایی برقراری تماس با شرکت های مختلف و رزرو 

زمان خاصی برای انجام کار مورد نظر اضافه شده است. در واقع شما به راحتی با گوگل اسیستنت می توانید به رستوران، آرایشگاه یا هر مکان دیگری تماس گرفته و برای خود وقت رزرو نمایید.

دستیار صوتی گوگل به خوبی قابلیت درک تنوع زمان و یا تنوع خدمات ارائه شده توسط شرکت مورد نظر را داشته و پس از بررسی هر کدام یک زمان مناسب را با توجه به نیاز کاربر انتخاب می نماید.

در واقع می توان گفت فناوری تماس تلفنی دستیار صوتی گوگل پیشرفتی قابل توجه برای کاربران در زمینه داشتن یک مکالمه طبیعی برای مقاصد مختلف در دنیای واقعی می باشد.

تگ ها