سرویس تلفن اینترنت و  VOIP  چیست؟

سرویس تلفن اینترنت و VOIP چیست؟

استفاده از خطوط تلفن جهت انتقال سیگنال های صوتی از گذشته تا امروز اولین و مهمترین روش های برقراری ارتباط در سازمان ها بوده است. از جمله معایب خطوط ثابت شهری هزینه بالای راه اندازی و نگه داری و زمان زیادی است که صرف این امر می گردد. امروزه با ورود سرویس تلفن اینترنتی و VOIP نه تنها این محدودیت ها رفع شده است که سیگنال های صوتی با بهترین کیفیت در بین کاربران رد و بدل می گردد.

اینترنت وایرلس خانگی چیست؟

اینترنت وایرلس خانگی چیست؟

سرویس وایرلس خانگی یکی از انواع سرویس هایی است که توسط شرکت های ارائه دهنده اینترنت در اختیار کاربران قرار می دهد و مزیت آن عدم نیاز به بستر های مخابراتی و خطوط تلفنی و سرعت پایدار این سرویس می باشد بنابراین مشکل افرادی را که امکان برخورداری از سرویس هایی مانند ADSL را ندارند را به راحتی برطرف کرده و سیگنال های با کیفیت اینترنت را در اختیار آنها قرار خواهد داد.

سرویس FTTX (فیبر نوری) چیست؟

سرویس FTTX (فیبر نوری) چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی نیاز و وابستگی به اینترنت پر سرعت روز به روز بیشتر و بیشتر می شود. از طرفی نگرانی دیگر کاربران اینترنتی ترس از شنود اطلاعات می باشد. سرویس FTTX (فیبر نوری) سریع به دلیل اینکه مبنای آن فیبر نوری است در مقابل نویز و تمام عواملی که موجب عدم کیفیت مطلوب سیگنال ها می شود مقابله می کند. با این سرویس سریع شما از اینترنتی پر سرعت و با امنیت برخوردار خواهید بود.