سرویس FTTX (فیبر نوری) چیست؟

سرویس FTTX (فیبر نوری) چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی نیاز و وابستگی به اینترنت پر سرعت روز به روز بیشتر و بیشتر می شود. از طرفی نگرانی دیگر کاربران اینترنتی ترس از شنود اطلاعات می باشد. سرویس FTTX (فیبر نوری) سریع به دلیل اینکه مبنای آن فیبر نوری است در مقابل نویز و تمام عواملی که موجب عدم کیفیت مطلوب سیگنال ها می شود مقابله می کند. با این سرویس سریع شما از اینترنتی پر سرعت و با امنیت برخوردار خواهید بود.

سرویس های استخراج ارزهای دیجیتال

سرویس های استخراج ارزهای دیجیتال

یکی از مسائل روز دنیا که وابستگی شدیدی به پول دارد و طرفداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا به سمت خود جلب کرده است بحث استخراج داده های دیجیتال است که برای این کار نیاز به سخت افزار و نرم افزار و از همه مهمتر اینترنت مناسب می باشد. در همین راستا شرکت های ارائه دهنده اینترنت سرویس های استخراج ارزهای دیجیتال را برای موفقیت هر چه بیشتر در این طراحی و ارائه می دهند.

TDLTE  سرویس

TDLTE سرویس

سرویس TDLTE Time Division Duplex Long Term Evolution و یا به اختصار TDDLTE یا همان TDLTE درواقع یکی از انواع اینترنت هایی که به صورت ثابت و از طریق مودم در اختیار کاربر قرار می گیرد، از جمله نسل های قبلی اینترنت ثابت می توان به Dial up، ADSL و WiMAX اشاره کرد و در نهایت سرویس TDLTE آخرین نسخه از نسل اینترنت های ثابت به شمار می رود. فن آوری LTE یک استاندارد جهت انتقال داده پر سرعت به صورت Wireless(بی سیم) می باشد. این فن آوری در حال حاضر به دو صورت ارائه داده می شود، FD-LTE و TD-LTE که استاندارد FDLTE ( Frequency Duplexing) در توسعه و گسترش نسل چهارم شبکه های...