اینترنت ثابت WIMAX

تفاوت اینترنت ثابت و همراه چیست؟

در ابتدای دوره اینترنت، همه مسیر اینترنت ثابت را به صورت اینترنت کابلی می‌دانستند که نیازمند هزینه بسیار بالا جهت توسعه زیرساخت‌ها بود. این توسعه‌ امروزه و پس از اینترنت +ADLS 2 به سوی ارائه اینترنت بر روی فیبر پیش می‌رود. سرویس اینترنتی که بسیار سریع می باشد اما نیازمند هزینه ای زیاد برای کابل کشی به منزل کاربران است. از سوی دیگر اینترنت موبایل نیز توسط اپراتور‌های موبایل و از طریق سیم کارت به کاربران ارائه می‌شد.

در این وضعیت مشترکین حتما نیازمند دستگاهی مانند موبایل یا تبلت بودند که قابلیت پشتیبانی از سیم کارت را داشته باشد برای حل این مشکل ابتدا، فناوری WIMAX توسعه پیدا کرد. این فناوری توانست به صورت بی‌سیم و با داشتن مودمی مانند مودم ADSL، اینترنت را برای مناطقی که امکان دریافت اینترنت ثابت کابلی را نداشتند، فراهم آورد. وایمکس نسل جدیدی از اینترنت ثابت بدون سیم بود یعنی اینترنت ثابت بدون سیم بود فناوری وایمکس با احداث دکل‌هایی که بردی در ابعاد کیلومتر دارند می‌تواند دسترسی به اینترنت را در ابعاد بسیار گستره‌تری برای کاربران فراهم سازد. اما آخرین نسل که دارای قابلیت های بالاتری از جمله سرویس دهی بهتر و سرعت بالاتر است، اینترنت پرسرعت TD-LTE است.

اينترنت پرسرعت نسل ٤ ثابت (TD-LTE)

فناوری اینترنت پرسرعت TD-LTEدر حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است که اینترنت را به صورت بیسیم در اختیار کاربران قرار می دهد. این فناوری در مقایسه با سایر فناور های اینترنت ثابت از جمله ADSL ، up-Dial و WiMAX تجربه سـرعت بالاتری را برای کاربران به ارمغان می آورد و محدودیت هایی مانند سـرعت پایین، عدم امکان جابجایی مودم، محدودیتهای ظرفیت در مراکز مخابراتی، و ... را برطرف کرده است.فناوری LTE ، استانداردی جهت انتقال داده پرسرعت به صورت بی‌سیم می‌باشد. این فناوری به دو صورت FD-LTE و TD-LTE ارائه می گردد.

استاندارد TD-LTE که مخفف Time Duplexing است از تکامل فناوری TD-SCDMA به وجود آمده که در آن به جای تقسیم پهنای فرکانسی، دریافت و ارسال را بر روی یک پهنای باند فرکانسی و در بازه‌های زمانی متفاوت انجام می‌دهد. با این کار دیگر نیازی به باند محافظ بین بازه‌های فرکانسی دانلود و آپلود وجود ندارد و می‌توان از تمامی‌ظرفیت پهنای باند برای ارسال یا دریافت اطلاعات استفاده کرد. بنابراین سرعت ارسال و دریافت اطلاعات در این روش افزایش می‌یابد. همچنین می‌توان ظرفیت ارسال و دریافت را با کنترل بازه‌های زمانی تغییر داد.

td-lte اینترنت پرسرعت

نحوه استفاده از فناوری TD-LTE

مودم و سیم کارت با هم و در یک پکیج با برند تک نت در اختیار شما قرار می گیرد. پس از دریافت مودم کافی است از طریق کابل یا وای فای به آن متصـل شده و از اینترنت آن استفاده نمایید. بسته های اینترنتی نیز در قالب حجم و سرعت متفاوت قابل دریافت و فعالسازی بر روی سیم کارت می باشند و میتوانید با استفاده از حساب کاربری خود در سایت 1543 پکیج های مناسب خود را انتخاب و از سرعت بالای سرویس TD-LTE تک نت استفاده کنید. به دلیل استفاده از رومینگ های همراه اول، شما می توانید در تمامی نقاط تحت پوشش مربوط به این مراکز سرویس های TD-LTE را با کیفیت بالا دریافت نمایید.

شما می توانید با استفاده از لینک زیر بصورت کاملا رایگان ثبت نام کنید، تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت مشاوره قبل از خرید با شما تماس حاصل فرمایند.

همین حالا ثبت نام کنید


ویژگی ها و مزایای اینترنت پرسرعت TD-LTE


اینترنت پرسرعت TD-LTE

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینترنت TD-LTE با شماره تلفن 1543 و یا 02145574000 و (داخلی 1 - واحد فروش ) تماس حاصل فرمایید