تالار مقالات بروز تکنولوژی

بهترین ترفند های کاهش پینگ پابجی | کاهش پینگ پابجی موبایل

2.8/5 - (134 امتیاز)

کاهش پینگ پابجی چگونه انجام می شود؟ 🧐  اگر تاکنون به عنوان یک گیمر به اتاق‌ گیمینگ مراجعه کرده باشید، حتما می‌دانید که بازی پابجی چیست و چگونه انجام می‌شود. این بازی یکی از بازی‌های آنلاین و مهیج است که انجام آن به هر گیمری توصیه می‌شود.  شما می‌توانید نسخه‌ی اصلی این بازی را از گوگل پلی دانلود کنید و پس از نصب، وارد برنامه‌ی آن شوید.

 

- جشنواره اینترنت پرسرعت بین المللی -

ویژگی های بازی پابجی

 • بازی پابجی توسط کمپانی معتبری به نام تنکن برای اولین بار ساخته شد و سپس به بازار معرفی گردید. از آن به بعد افراد زیادی وجود دارند که از این بازی استقبال کرده و آن را در لیست بازی‌های مورد علاقه‌ی خود قرار داده‌اند.
 • این بازی می‌تواند شما را وارد یک فضای گرافیکی بی‌نظیر کند. به گونه‌ای که  احساس سه بعدی بودن این فضا به شما دست بدهد و باعث شود که شما بیش از پیش تلاش کنید تا بازی مورد نظر را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید این بازی می‌تواند کیفیت صوتی HD را نیز به شما ارائه کند.
 • یکی از قابلیت‌های پیشرفته‌ی این بازی این است که به گیمر اجازه می‌دهد که بتواند با دوستان خود هم‌گروه شود و به صورت گروهی در این بازی شرکت کند. در این صورت است که افراد می‌توانند با کمک یکدیگر بر رقبای فرضی خود غلبه کرده و در بازی برنده شوند.
 • یکی از مکانیزم‌های مهم این بازی این است که سیستم‌های ضد تقلب در آن وجود دارد و کاربر به هیچ عنوان نمی‌تواند با به کار گرفتن ترفندهای ویژه، خود را برنده‌ی بازی کند.

با وجود این که چنین بازی‌هایی با توجه به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها طراحی می‌شوند، باز هم پینگ‌هایی در عملکرد آن‌ها به وجود می‌آید. این پینگ‌ها می‌توانند در نتیجه‌ی بازی نیز تأثیر فراوانی داشته باشند چرا که ممکن است جلوی عملکرد سریع گیمر را بگیرند، پس اولین کار استفاد از اینترنت پرسرعت می باشد.

بهترین بازی های اندروید کدامند؟

به هر حال برای این که بدانید پینگ چیست و چگونه می‌توانید تاثیرات مخرب آن بر انجام بازی را کاهش دهید، در ادامه‌ی این مطلب با تک نت همراه باشید. 💥

 کاهش پینگ پابجی

💡پینگ بازی پابچی چیست؟

اگر بخواهیم به طور ساده برای شما بیان کنیم، می‌گوییم که پینگ به تاخیراتی گفته می‌شود که ممکن است هنگام انجام بازی پابجی گریبان‌گیر کامپیوتر یا گوشی تلفن شما شود. پینگ به عنوان یک واحد اندازه‌گیری برای اندازه گرفتن این تاخیرات نیز شناخته شده است که می‌تواند به شما کاربران عزیز اعلام دارد که در بازی پابجی زمان شلیک گلوله تا رسیدن آن به هدف، چقدر طول می‌کشد.

زمانی که شما می‌خواهید بازی آنلاین خود را شروع کنید، باید بدانید که در این بازی پینگ‌هایی وجود دارد. منظور از وجود داشتن پینگ این است که ممکن است شما در این بازی آنلاین با درنگ‌ها و تاخیرهایی روبه رو شوید. گاهی اوقات گلایه‌ی برخی از گیمرها از بازی‌های آنلاین این است که پینگ‌های این بازی‌ها اجازه‌ی برنده شدن در بازی را به کاربر نمی‌دهند. بنابراین باید بتوانید پینگ این بازی‌ها را تا حد زیادی کاهش دید. به هر میزان که پینگ کاهش پیدا کند، سرعت عملکرد شما گیمرهای عزیز نیز کاهش پیدا می‌کند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که علت به وجود آمدن پینگ چیست؟ و چگونه کاهش پینگ پابجی را انجام داد؟🧐 واضح است که تمامی نقاط جهان برای بازی‌های آنلاین خود، سروری را طراحی کرده است اما کشور ما به دلیل قرار داشتن در شرایط تحریم، توانایی آن را ندارد که سروری برای بازی‌های آنلاین خود تهیه کند و پینگ‌ها نیز به دلیل نبود این سرورها به وجود می‌آیند. از این رو باید راهکارهایی را برای کاهش( نه از بین بردن) پینگ بازی پابجی پیدا کنید و آن‌ها را در کامپیوتر یا موبایل خود به کار بگیرید.

شما می‌توانید به کمک سایت های معتبر، برخی از وی پی ان‌هایی را که به کاهش پینگ بازی پابجی این درنگ‌ها کمک می‌کنند، دانلود کرده و به صورت گسترده از آن استفاده کنید. در این صورت است که بیشترین هیجان در بازی‌های آنلاین را تجربه می‌کنید! 💥

اگر میخواهید بدانید چگونه بروزرسانی کنترلرهای DualSense را انجام دهید حتما بخوانید!

💡دانستنی‌های پینگ که باید آنها را بدانید! 💥

باید بدانید که انتخاب اینترنت مناسب برای بازی‌های آنلاین، از کارهای ویژه‌ای است که می‌تواند پینگ این بازی‌ها را کاهش دهد. برای مثال تصور کنید که در حساس‌ترین مرحله‌ی انجام بازی پابجی هستید و گلوله‌ای را شلیک می‌کنید. در همین حال اینترنت شما قطع می‌شود و ارتباط شما با سرورهای انجام بازی پابجی نیز از بین می‌رود. مسلما هر گیمری که در این شرایط قرار می‌گیرد، عصبی می‌شود و یا امتیاز این مرحله را از دست می‌دهد. دقیقا پینگ به همین درنگی گفته می‌شود که باعث شده است شما از انجام بازی لذت کافی را نبرید.

حال زمانی که شما می‌خواستید گلوله را شلیک کنید، اطلاعاتی بین سیستم بازی و عملکرد شما رد و بدل شد که کاهش پینگ در همین رد و بدل کردن اطلاعات خودش را نشان می‌دهد. به هر میزان که پینگ بازی شما کاهش پیدا کند، عملکرد سریعتری را خواهید داشت و به همین راحتی نیز می‌توانید برنده ی بازی خود شوید. اینترنت ADSL تک نت یکی از راه های مناسب برای لذت بردن شما از سرعت بازی است.

شاید بسیاری از گیمرها به دنبال این باشند که بدانند چه عواملی وجود دارد که باعث می‌شود پینگ در بازی پابجی افزایش پیدا کند؟ این عوامل عبارتند از:

1.      سرور بازی

 گاهی اوقات برای گیمرها پیش می‌آید که اتصالات اینترنتی قوی دارند اما باز هم با تاخیراتی در بازی پابجی رو به رو می‌شوند. در این صورت شما باید بدانید که چنین تغییراتی از سرور اصلی بازی نشئت می‌گیرند. برخی از سرورهای این بازی به دلیل این که در شرایط تحریم قرار گرفته‌اند، نمی‌توانند به خوبی عملکرد خود را نشان دهند و ممکن است باعث بازنده شدن گیمر در بازی خود شوند.

2.      پهنای باند اتصالات اینترنتی

 یکی دیگر از عواملی که مهم‌ترین عامل به وجود آمدن پینگ در اینترنت گیمینگ بازی‌های آنلاین به شمار می‌آید، همین میزان پهنای باند اتصالات اینترنتی می‌باشد. در مطالب فوق گفتیم که اگر اینترنت قطع یا وصل شود، می‌تواند در به وجود آمدن پینگ نقش اصلی را بازی کند. حال می‌گوییم به هر میزان که سرعت اینترنت شما کاهش یا افزایش پیدا کند، به همان میزان نیز عملکرد شما در بازی کاهش یا افزایش پیدا می‌کند. بنابراین پیش از شروع کردن این بازی، دقت کنید که دارای پهنای باند اختصاصی اینترنت خوبی داشته باشید.

3.      بهینه نکردن تنظیمات بازی

گاهی اوقات نیز طراحان بازی پابجی وجود پینگ در آن را به بهینه نکردن تنظیمات آن ربط می‌دهند. بیشتر وقت‌ها دیده می‌شود که گیمرها گوشی همراه یا کامپیوتر خود را برای نصب این بازی بهینه نکرده‌اند. در این صورت باید بدانید که ممکن است پینگ‌های زیادی در بازی برای شما به وجود بیاید.

 کاهش پینگ پابجی

💡افزایش پینگ را چگونه تشخیص دهیم؟ 🧐

اگر تا کنون به کاهش پینگ پابجی فکر کرده باشید، حتما سوال فوق به ذهنتان رسیده است. امروزه بسیاری از گیمرها به دنبال یافتن پاسخ سوال فوق هستند تا بتوانند از این طریق، به بهبود عملکرد خود در این بازی کمک کنند.

برای این که بفهمید که آیا پینگ پابجی افزایش پیدا کرده است یا نه، مراحل ساده‌ای وجود دارد. اگر طبق دستورالعمل‌های زیر عمل کنید، به خوبی متوجه این امر می‌شوید:

 • به قسمت تنظیمات موبایل یا کامپیوتر خود بروید و وارد قسمت پابجی شوید.
 • وای فای خود را روشن نمایید و به شبکه‌ی اینترنت متصل شوید.
 • حال نماد شبکه‌ی تلفن همراه خود را پیدا کنید. اگر این نماد به رنگ سبز بود، می‌دانید که پینگ بازی‌های آنلاین شما کم است اما اگر این نماد به رنگ زرد یا قرمز بود، حتما علل افزایش پینگ را پیدا کرده و آن را برطرف کنید.

💡کاهش پینگ پابجی موبایل

حال اگر متوجه شدید که پینگ‌ گوشی شما افزایش پیدا کرده است، تکلیف بازی پابجی چه می‌شود؟  🧐مسلما باید به دنبال راهکاری برای کاهش پینگ پابجی باشید. افزایش پینگ گوشی یا کامپیوتر بزرگترین و آزار دهنده‌ترین عاملی است که می‌تواند هیجان یک بازی آنلاین را از شما گیمرهای عزیز سلب نماید.

طراحان و صاحب نظرانی که در زمینه‌ی کاهش پینگ فعالیت دارند، چند راهکار را برای این کار ارائه کرده‌اند:

1.      خاموش کردن فیلتر شکن

 یکی از مهم‌ترین راهکارها در این زمینه این است که شما باید فیلتر شکن گوشی موبایل یا کامپیوتر خود را خاموش نمایید. روشن بودن وی پی ان قابلیت آن را دارد که ‌گره‌هایی را در مسیر اتصال سیستم به اینترنت به وجود بیاورد و پینگ بازی را افزایش دهد.

- اعطای نمایندگی فروش تک‌نت -

2.      استفاده کردن از اپلیکیشن mobile  gaming ping

امروزه برخی از اپلیکیشن‌ها وجود دارند که می‌توانند پینگ بازی‌های آنلاین شما را کاهش دهند. یکی از این اپلیکیشن‌ها که به طور اختصاصی برای کاهش پینگ بازی پابجی طراحی شده است، اپلیکیشن فوق می‌باشد. با نصب این اپلیکیشن می‌توانید تا حد زیادی عملکرد خود در بازی را بهبود بخشیده و در نهایت برنده‌ی بازی پابجی شوید.

3.      مدیریت فضای دستگاه

برای این که بتوانید به کاهش پینگ پابجی کمک کنید، باید ببینید که آیا دستگاه شما فضای کافی برای نصب کردن این بازی را دارد یا خیر؟ بدون شک اگر دستگاه شما فضای کافی نداشته باشد، مدام هنگ می‌کند و به شما اجازه نمی‌دهد که به راحتی به انجام این بازی بپردازید. همچنین بهتر است بدانید که فضای ذخیره‌ی دستگاه شما باید آزاد باشد تا پینگ این بازی به حداقل برسد.

4.      چک ‌کردن دی ان اس دستگاه

 یکی دیگر از راهکارهایی که برای کاهش پینگ پابجی ارائه شده است، همین چک کردن دی ان اس دستگاه می‌باشد. اگر با چک‌ کردن دی ان اس دستگاه به نتیجه‌ی مطلوبی نرسیدید، بهتر است این دی ان اس را تغییر دهید.

بهترین dns بازی کدام است؟

5.      غیر فعال کردن همگام ساز پس زمینه

همه‌ی گیمرها می‌دانند که سیستم‌های الکترونیکی دارای بخشی به نام همگام ساز پس زمینه هستند. هنگامی که این بخش فعال باشد، اجازه نمی‌دهد که شما به خوبی به انجام بازی خود بپردازید. از این رو زمانی که مشاهده کردید دستگاه شما در بازی پابجی تاخیر دارد، به عنوان ابتدایی‌ترین کار، همگام ساز پس زمینه‌ی خود را غیر فعال کنید. برای این کار قسمت بازشوی کامپیوتر یا پرده‌ی بالایی موبایل را پایین بکشید و همگام ساز صفحه را غیر فعال کنید. روش دیگری نیز برای این کار وجود دارد که مراجعه کردن به قسمت ستینگ سیستم می‌باشد.

 کاهش پینگ پابجی

💡بهترین vpn برای کاهش پینگ پابجی موبایل

تعدادی برنامه VPN در فروشگاه Play موجود است، سعی کنید از VPN با نزدیکترین مکان استفاده کنید و بررسی کنید که آیا پینگ به خوبی کار می کند. پروکسی وی‌پی‌ان داده‌ها را از مرکز داده VPN بازیابی می‌کند و اگر مراکز VPN تأخیر پینگ پایینی ارائه می‌دهند، نباید هنگام بازی با موبایل PUBG با تاخیر مواجه شوید، اگرچه ممکن است سرعت اینترنت کمی کاهش یابد، اما PUBG Mobile می‌تواند بدون افت فریم به خوبی کار کند.

گاهی اوقات نیز ممکن است سیستم ما( موبایل یا کامپیوتر) برای انجام این بازی، به وی پی ان نیاز داشته باشد. در این شرایط چه باید کرد؟ امروز تک نت با شما همراه شده است که بهترین وی پی ان‌هایی که باعث کاهش پینگ پابجی می‌شوند را به شما معرفی کند تا هنگامی که قرار است شما هم از وی پی ان و هم از بازی پابجی استفاده کنید، تداخلی در عملکرد این دو برنامه به وجود نیاید و موجب کاهش پینگ پابجی میشود. برخی از بهترین وی پی ان‌ها عبارتند از:

1.      Nord vpn :

این وی پی ان یکی از قدرتمندترین و به روزترین وی پی انی است که در کاهش پینگ pubg  به کار گرفته می‌شود. این نرم افزار قابلیت‌ها و امکانات ویژه‌ای دارد که استفاده از آن را برای تمامی کاربران قابل اعتماد کرده است. این وی پی ان می‌تواند از دستگاه‌های لینوکس، ویندوز، مک و… پشتیبانی کند و با ۵۰۰۰ سرور خود، تاخیرات موجود در سیستم‌های کامپیوتری را کاهش دهد.

برخی از مزیت‌های این وی پی ان به شرح زیر می‌باشد:

 • پشتیبانی فنی عالی و منحصر به فرد
 • نصب آسان
 • عملکرد سریع
 • حفاظت از اطلاعات امنیتی تلفن همراه

2.      Proton vpn :

این وی پی ان نیز یکی از پیشرفته‌ترین وی پی ان‌های موجود در زمینه‌ی کاهش پینگ پابجی است که می‌تواند در ۵۱ کشور از کشورهای جهان، مورد استفاده قرار بگیرد. تعداد کلی سرورهای این سیستم فیلتر شکن ۱۱۰۱ عدد می‌باشد و طراحی آن به گونه‌ای است که می‌تواند از سیستم‌های عامل مک، اندروید و ویندوز پشتیبانی کند.

برخی از قابلیت‌های این وی پی ان نیز در موارد زیر آمده است:

 • آزادی کامل اینترنت
 • ایمن کردن حریم خصوصی دستگاه
 • به روز رسانی خودکار

راهنمای خرید کنسول بازی را قبل از خرید کنسول موردنظرتان بخوانید.

3.      Private vpn :

این وی پی ان نیز یکی از بهترین وی پی ان‌های کاهش پینگ پابجی به شمار می‌آید که دارای ۱۵۰ سرور پیشرفته است. این وی پی ان می‌تواند از نظر نظامی نیز امنیت شبکه‌های انلاین شما را تامین کند و حتی با روترها نیز هماهنگ باشد.

برخی از مزایای این وی پی ان عبارتند از:

 • سرعت بالا
 • مدیریت شبکه‌ی پابجی
 کاهش پینگ پابجی

بهترین dns برای کاهش پینگ پابجی موبایل

یکی از رایج ترین مشکلاتی که گیمرها هنگام بازی با PUBG Mobile با آن مواجه می شوند، پینگ زیاد است. پینگ زمان واکنشی است که از اتصال دریافت می کنید، اساساً نشان می دهد که پس از ارسال یک درخواست، با چه سرعتی پاسخ از سرورها دریافت می شود. پینگ سریع به معنای اتصال پاسخگوتر است، مخصوصاً در برنامه‌هایی که اقدامات بلادرنگ مانند بازی‌های ویدیویی هستند.

تغییر سرورهای DNS ابزار بسیار مؤثری برای کاهش مستقیم پینگ نیست، اما می‌تواند به سرعت بخشیدن به زمان لازم برای حل کردن سرورهای نام دامنه کمک کند. بنابراین تغییر DNS گاهی اوقات می تواند به کاهش پینگ به طور غیر مستقیم کمک کند. من استفاده از 1.1.1.1 توسط Cloudflare را توصیه می کنم، DNS دارای سرورهای جهانی است بنابراین به کاهش پینگ و همچنین هرگونه مشکل شبکه دیگری که ممکن است در حین بازی با آن مواجه شوید، کمک می کند.

5 منبع رایگان دریافت پروکسی چیست ؟| انواع پروکسی رایگان

 

💡جمع بندی

امروزه افراد بیش از گذشته از بازی‌های آنلاین در اوقات فراغت خود استفاده می‌کنند. یکی از این بازی‌ها، بازی پابجی است که طرفداران زیادی دارد. امروزه دیده می‌شود که این بازی با پینگ‌هایی همراه شده است. پینگ به تاخیراتی گفته می‌شود که ممکن است در فرآیند انجام بازی در صفحه‌ی گوشی یا کامپیوتر به وجود بیاید و عملکرد گیمر در انجام بازی آنلاین را مختل کند.

اگر با تک نت در این مقاله همراه شده باشید، می‌توانید در مورد کاهش پینگ‌ پابجی اطلاعات به درد بخوری را به دست آورید. ما در این مقاله سعی کردیم شما را با انواع وی پی ان‌هایی که می‌توانند پینگ بازی را کاهش دهند آشنا کرده و ویژگی‌های آن‌ها را برایتان تشریح کنیم.

همچنین چگونگی تشخیص پینگ، دلایل و عواملی که باعث به وجود آمدن این اختلال می‌شوند و راهکارهای کاهش پینگ پابجی در دستگاه‌های الکترونیکی را نیز برای شما بیان کردیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها، به عنوان یک ستاره‌ی طلایی در بازی پابجی بدرخشید و بر حریفان خود غلبه کنید!

1 Comment
 1. امیر علی رستمی says

  عالی

مرا را در بهبود مقالات یاری کنید.

با نظردهی ما را در تکمیل مقالات یاری کنید.

می‌دونستی با شرکت در جشنواره تک‌نت
می تونی هم جایز‌ه‌ت رو انتخاب کنی 

هم اینترنت بدون محدودیت بگیری؟
close-link