تخفیف 500 هزار تومانی جشنواره برگریزان پاییز تک نت

در جشنواره برگریزان تک نت سرویس های یکساله TDLTE را با 25 درصد تخفیف خریداری کنید.

Air master & hws32

اینترنت ثابت TD-LTE

جدیدترین نسل اینترنت ثابت و همراه که در بستر TD-LTE ارائه می‌شود. در این بستر شما پهنای باند و سرعت بالاتری را نسبت به نسل‌های قبلی اینترنت تجربه خواهید کرد و با توجه به امکان جابه‌جایی مودم دسترسی شما به اینترنت ثابت (stable) و پرسرعت همیشگی خواهد بود؛ همچنین در این بستر شما نیازی به ظرفیت مراکز مخابراتی ندارید.

چرا LTE تک‌نت؟شما با استفاده از سرویس TD-LTE از مزایایی همچون تضمین حداقل سرعت، پایداری بالا، پینگ پائین و استفاده همزمان چند کاربر بدون افت سرعت را تجربه خواهید کرد .

پهنای باند اختصاصی

مزایای اینترنت LTE ​

استفاده از فناوری اینترنت همراه پر سرعت TD-LTE بهترین گزینه برای دریافت اینترنت پر سرعت نسل چهارم باشد به خاطر اینکه بعد از پایان یافتن دوران اینترنت Dial-Up سرویس های پر سرعتی مانند ADSL وارد میدان شدند اما در برخی موارد به واسطه محدودیت هایی که این سرویس به وجود می آورد خیلی ها به فکر استفاده از اینترنت ثابت و پرسرعت‌تری افتادند که در حال حاضر هم بهترین گزینه و مناسب ترین جایگزین می تواند اینترنت TD-LTE باشد چرا که با گسترش و رشد و پیشرفت شبکه های تلفن همراه، شرکت های تلفن همراه سعی کردند خدمات اینترنت سریع تر و قابل اعتمادتری را به کاربران خود ارائه دهند. از مزایای TD-LTE می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه
  • بـدون نیاز به خط تلفن
  • سهولت در جابجایی
  • راه‌اندازی سریع
  • پایداری در آپلود و دانلود
  • پینگ پایین در بازی آنلاین

هنوز مطمئن نیستی؟ همین الان با کارشناسان ما تماس بگیر

سبد خرید
اسکرول به بالا