دریافت مشاوره رایگان اینترنت آموزشی

دریافت مشاوره رایگان

آموزش و پرورش در همه جوامع به عنوان یکی از نهادهای اجتماعی مهم به شدت تحت تاثیر تحولات تکنولوژی و ورود ابزارهای فناوری قرار گرفته است و پس از شیوع گسترده ویروس کرونا همه کشورها را بر این داشت تا بیش از پیش از تکنولوژی در فضای آموزش و برگزاری کلاس های آنلاین استفاده کنند.
در همین راستا تک نت قصد دارد خدماتی ارائه دهد تا مدرسان، دانش آموزان و مراکز آموزشی بتوانند به راحتی با سرعت بالا و بدون قطعی ارتباط تصویری پایداری در سامانه های آموزشی برقرار کنند و فایل های آموزشی خود را دانلود و آپلود کنید. مزیت ویژه "لرن باکس تک نت" برای دانش آموزان و معلمان رایگان شدن ترافیک مصرفی در استفاده از سامانه های آموزش الکترونیکی مانند سامانه شاد و ... میباشد تا شرایطی برای بهره بردن هر چه بیشتر از فرصت آموزش مجازی فراهم شود.
شرکت مهندسی حسابگر پرداز با نام تجاری تک نت بیش از بیست سال سابقه فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات به ارائه سرویس های اینترنتی مطمئن و باکیفیت در سراسر کشور میپردازد. تک نت همیشه سعی داشته در تگناهای مختلف حضور داشته تا با ایجاد و ارائه بسترهای اینترنتی متنوع قدمی هر چند کوچک در خدمات رسانی به مردم عزیز کشورمان بردارد.

ویژگی های " لرن باکس تک نت"

دانلود تا 40 مگابیت بر ثانیه
آپلود تا 4 مگابیت برثانیه

taknet

بدون قطعی

taknet

سرعت بالا

taknet

ارتباط تصویری پایدار

taknetبرای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02145574110 تماس حاصل فرمایید