پهنای باند وایرلس (wireless) چه ویژگی دارد؟

یکی دیگر از خدماتی که شرکت تک نت ارائه می‌دهد سرویس اینترنت پر‌سرعت بر مبنای پهنای باند وایرلس (wireless) است. در این بستر کاربران به سرعتی تضمین شده و اختصاصی مورد نیاز خود دست پیدا می‌کنند. پهنای باند وایرلس (wireless) این امکان را به مشتریان این سرویس می‌دهد که بر مشکلات و محدودیت‌های مخابراتی که در منطقه جغرافیایی خود دارند فایق آیند.
پهنای باند وایرلس (wireless) چگونه کار می‌کند؟
در این روش متقاضی سرویس اینترنت پر‌سرعت بر بستر پهنای باند وایرلس (wireless) و شرکت تک نت در یک فرکانس معین با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و مشترک این سرویس اینترنت و پهنای باند مخصوص به خود را دریافت می‌کند. در این روش باید دید مستقیم (LOS) بین شرکت تک نت و مشترک این سرویس وجود داشته باشد. در همین راستا شرکت تک نت با ایجاد پاپ سایت‌های فراوان در نقاط مختلف جغرافیایی امکان دسترسی مشترکین بیشتری را به این سرویس فراهم نموده است. البته ذکر این نکته ضروری است که گاه بسته به موقعیت مشترک ممکن است برای ایجاد ارتباطی امن‌تر و قوی‌تر نیاز به نصب دکل در محل مشترک وجود داشته باشد.

پهنای باند وایرلس (wireless) برای چه کسانی مناسب است؟
به طور کلی سرویس پهنای باند وایرلس (wireless) در مناطقی که امکان فراهم ساختن زیرساخت‌های سیمی برای انتقال دیتا وجود ندارد یا فاصله بسیار زیاد مانعی برای سیم‌کشی بین مراکز مخابراتی و منطقه مورد نظر است مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکثر متقاضیان اینترنت پرسرعت با پهنای باند وایرلس (wireless) سازمان‌ها و موسسات و شرکت‌هایی هستند که نیاز به یک سرویس اینترنت پرسرعت و بدون افت و خیز دارند.
ویژگی های پهنای باند وایرلس (wireless)
برای سازمان‌های بزرگ که بیش از یک شعبه دارند ارتباطی راحت و امن بین شعب همیشه یک مشکل بوده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پهنای باند وایرلس (wireless) امکان ارتباط بین شعب مختلف سازمان‌ها با مختصات جغرافیایی متفاوت است. در این‌جا برخی از ویژگی‌های پهنای باند وایرلس (wireless) شرکت تک نت که برای مشترکین خود فراهم کرده است را بیان می‌کنیم:

• سرعت بالا و تضمین شده
• نصب سریع
• عدم هر گونه نیازی به خطوط تلفن
• نبود مشکلاتی از قبیل پر بودن ظرفیت و یا خطوط فیبر نوری و ...
• امکان انتخاب ویژگی سرعت ارسال و دریافت برابر
• امنیت بالا به دلیل اختصاصی بودن پهنای باند
• امکان ارتباط با شعب مختلف سازمان‌ها
• پهنای باند با فرکانس‌های اختصاصی
• پشتیبانی و پاسخ‌گویی 24 ساعته
همچنین به دلیل اینکه شرکت تک نت از باند‌هایی با فرکانس‌هایی ویژه و اختصاصی استفاده می‌کند امکان تداخل فرکانسی با مراکز دیگر به حداقل رسیده و کاربران اینترنتی پرسرعت بدون هر گونه نویز و افت و خیز، ارتباطی پایدار و مطمئن را تجربه خواهند کرد.
مراحل درخواست سرویس پهنای باند وایرلس (wireless)
در حال حاضر شرکت تک نت این آمادگی را دارد که در محدوده جغرافیایی استان‌های کرمانشاه، کردستان، سنندج، همدان و تهران به متقاضیان ارجمند این سرویس را ارائه دهد. لازم به ذکر است انتقال سیگنال‌ها در باند فرکانسی مجاز اینترنت بی‌سیم (Wireless) صورت می‌گیرد .پس از راه اندازي لينک ارتباطي، امکان ارائه سرويس تا ظرفيت‌هاي بالاتر از 100 مگابیت در ثانیه با استفاده از آنتن‌هاي مناسب وجود دارد.
جهت ارتباط با کارشناسان شرکت تک نت و دریافت مشاوره می‌توانید با شماره 1543 تماس بگیرید.

تگ ها