اینترنت ویژه بازارهای مالی

با رونق بازار بورس و سهام ایران در اوایل سال جاری و ورود مردم مشتاق به سرمایه گذاری در این بازار و با توجه به نوسانات ارزی در چند ماه گذشته، بسیاری از ما بر این آمدیم تا با سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی، درآمد ارزی به دست بیاوریم. معاملات آنلاین در بازارهای مالی برخلاف مواردی مثل وبگردی یا فعالیت در شبکه های اجتماعی به سرعت، پایداری و پینگ بسیار پایین نیاز دارد چرا که در آن میلی‌ثانیه‌ها سرنوشت سرمایه‌ای را که یک عمر برای آن زحمت کشیده شده، مشخص می‌کنند.

ما در شرکت ارائه دهنده ی سرویس های اینترنتی تک نت، تلاش کرده ایم بستری را برای شما کاربران بازارهای مالی از قبیل فارکس، معاملات لحظه ای طلا و ارزهای دیجیتال فراهم کنیم تا بتوانید معاملات، سفارشات و خریدهای خود را بدون دغدغه با اینترنتی پرسرعت و پایدار به ثبت برسانید. تک نت با فراهم کردن این بستر سعی دارد گامی بلند برای رفع موانع احتمالی که باعث ایجاد اختلال در انجام معاملات در بازارهای مالی شما میشوند بر دارد .

با توجه به این موضوع که حتی یک ثانیه تاخیر در ثبت یک سفارش می‌تواند ضرر مالی زیادی برای شما داشته باشد، لازم است به دنبال بهترین روش اتصال به اینترنت برای انجام معاملات خود باشید. ترافیک بالا در سایت های عرضه کننده ی سهام در بازار داخلی و خارجی، کاربران بورس را بر این میدارد تا هرچه سریع تر معاملات خود به ثبت برسانند و برای انجام این مهم سرویس اینترنتی با سرعت بالا و پینگ پایین نیاز است. ویژگی های پینگ پایین، سرعت دانلود و آپلود بالا در ثبت سفارشات و انجام هرچه سریع تر معاملات اهمیتی بالایی دارد که سرویس های معمولی اینترنت این ویژِگی را به کاربران ارائه نمیدهند.

 • ویژگی و مزایای سرویس ویژه بازارهای مالی

  • پهنای باند تا 40
  • سرعت آپلود تا 4
  • هزینه کمتر، حجم بالاتر
  • پینگ پایین
  • بدون قطعی

از زمانی که داد و ستدهای معاملات در بازارهای مالی بین المللی و بورس ایران به صورت دستی انجام می‌شود تا به امروز سرعت مهمترین فاکتور در انجام معاملات است. تمام سیگنال‌های خرید و فروش مبتنی بر تحلیل‌های بنیادی و تکنیکال زمانی به درد شما می‌خورند که در لحظه درست انجام شوند. با وجود ترافیک بالا در این سایت ها شما نیز میتوانید برای رسیدن به جایگاه مورد نظر خود در بازار فارکس و دیگر بازارهای مالی و فراهم کردن شرایطی برای موفقیت های روز افزون در این بازار با ثبت اطلاعات خود منتظر دریافت مشاوره رایگان از همکاران ما باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رابطه با سرویس ویژه بازارهای مالی با شماره تلفن 02145574110 تماس حاصل فرمایید

bourse
دریافت مشاوره رایگانInput symbols