ایکون-تک-نت

اینترنت گیمینگ تک‌نت

با کـــمترین هــزینه
سریعترین شبکه ایران

اینترنت پرسرعت تک‌نت
اینترنت پرسرعت تک‌نت

ویراک این امکان را فراهم نموده تا کلود را با سرعت و امنیت بالا و مجهز به منابع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، سیستم‌عامل ویندوز و لینوکس را با قیمت مقرون‌به‌صرفه در اختیار شما قرار دهد. سرور ابری مناسب افرادی است که در حال رشد کسب و کار خود هستند و سرویس‌های اشتراکی دیگر نیاز آن‌ها را پاسخ نمی‌دهد. شما با خرید سرور ابری ویراک به منابع بیشتری دسترسی دارید و با سرعت و امنیت بالاتر از حملات سایبری در امان خواهید ماند.

سرور ابری نوعی سرور مجازی است که برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می‌شود و از طریق یک شبکه اینترنتی قابل دسترسی است. این سرورها را بعنوان سرورهای مجازی یا پلتفروم مجازی نیز می‌شناسند. این تکنولوژی یک سرور با زیرساختی قدرتمند است که بیشتر خدمات و فناوری‌های کلود، مانند پردازش اطلاعات، ذخیره سازی داده‌ها و پشتیبانی از منابع را ارائه می‌دهد.

اینترنت پرسرعت تک‌نت
اینترنت پرسرعت تک‌نت

سرور ابری ایمن

با بهره وری بــــالا

 

خرید سرور ابری ویراک

 

از مزایای خرید سرور ابری ویراک می‌توان به پرداخت هزینه به‌ صورت روزانه، به‌ازای میزان منابع انتخابی اشاره کرد که صرفه‌جویی در هزینه‌ها را برای بسیاری از کسب‌وکارها فراهم می‌آورد. با خرید سرور ابری ویراک، شما یک سرور ابری به همراه سیستم عامل دریافت می‌کنید

 و براساس نیاز شخصی  کلود خود را تنظیم و راه‌اندازی ‌می‌کنید، هم‌چنین شما می‌توانید با قیمت به‌صرفه از این سرویس‌ها استفاده کنید. اگر می‌خواهید سرور ابری پرسرعت و پرقدرت ویراک را خریداری کنید، همین حالا برای خرید بهترین سرور مجازی ابری اقدام کنید.

ویژگی‌های سرور ابری ویراک

24 ساعت تست رایگان

تحویل فوری

سیستم‌عامل و منابع دلخواه​

سرعت بالا

خرید سرور ابری متناسب با نیاز شما

برای تماس مستقیم با کارشناسان ما با شماره 02191555530 تماس بگیرید.
پیمایش به بالا
الان اینترنت سفارش بده بعدا پرداخت کن = پرداخت قسطی + تست 10 روزه + ضمانت بازگشت وجه 48 ساعته