پهنای باند اختصاصی

پهنای باند اختصاصی تک نت؛ اینترنت سازمانی پرسرعت، پایدار و با کیفیت

پهنای باند اختصاصی

پهنای باند اختصاصی یکی از راهکارهای سازمانی است که می‌تواند چالش دسترسی پایدار کسب‌وکارها به اینترنت را از بین ببرد. اینترنت سازمانی تک نت با ارائه‌ی پهنای باند اختصاصی به سازمان‌ها، دسترسی با کیفیت، قابل اطمینان و بدون وقفه به اینترنت را تضمین می‌کند.

سرویس‌های عادی اینترنت پهنای باند را به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اشتراک پهنای باند باعث می‌شود تا خدمات در زمان شلوغی تحت تاثیر قرار بگیرد. این مسئله برای کاربران خانگی ملموس نیست اما می‌تواند تاثیر زیادی در کیفیت دسترسی به اینترنت در یک سازمان داشته باشد. در این حالت نیاز به یک سرویس با کیفیت و ویژه سازمان وجود دارد. تک نت این سرویس سازمانی را ارائه می‌دهد.

خدمات اینترنت با پهنای باند اختصاصی تک نت، با ارائه پهنای باند غیر اشتراکی و با ضریب اطمینان بالا، دسترسی عالی کاربران سازمانی را حتی در ساعت‌های اوج مصرف اینترنت تضمین می‌کند. با دریافت خدمات تک نت، مشکلات دسترسی به اینترنت نمی‌توانند مانع رشد و بهبود عملکرد کسب‌وکار شوند.

مهم‌ترین تفاوت‌های پهنای باند اختصاصی با سرویس‌های اشتراکی عبارت‌اند از:

 • تخصیص مقدار مشخص پهنای باند به یک کاربر
 • برابر بودن سرعت دانلود و آپلود
 • نبود محدودیت حجمی

مشتریان سرویس پهنای باند اختصاصی تک نت

قیمت پهنای باند اختصاصی تک نت

قیمت پهنای باند اختصاصی وابسته به چند عامل مهم است. یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند بر قیمت این سرویس تأثیر داشته باشد، نوع تجهیزات مورد استفاده برای برقرار ارتباط است. عامل دوم، میزان پهنای باندی است که کاربر در درخواست خود ثبت می‌کند. به طور کلی عوامل تأثیرگذار بر قیمت اینترنت پهنای باند تک نت، عبارت‌اند از:

 • هزینه امکان سنجی
 • قیمت سرویس
 • قیمت تجهیزات
 • قیمت کابل
 • قیمت روتر
 • قیمت اکسس پوینت

با در نظر گرفتن عوامل بالا، قیمت پهنای باند اختصاصی تک نت برای هر مشتری متغیر خواهد بود. البته این سرویس بر اساس نیاز، مقیاس‌پذیر است و کاربران سازمانی به راحتی می‌توانند برنامه‌های فروش مورد نظر خود را پیدا کرده و سفارش دهند. برای مشاوره‌ی فنی و دریافت قیمت پهنای باند اختصاصی متناسب با نیاز خود، می‌‌توانید فرم پایین همین صفحه را تکمیل کنید.

چرا پهنای باند اختصاصی تک نت را انتخاب کنیم؟

سرویس اینترنت سازمانی تک نت، علاوه بر مزیت‌هایی که گفته شد، از مجوز FCP هم برخوردار است که با این مجوز، تک نت می‌تواند سرویس اینترنت سازمانی پرسرعت (Dedicated Bandwidth) را به شرکت‌های دیگر ارائه دهد. از این نظر تک نت درست مانند یک اپراتور عمل می‌کند. با انتخاب این سرویس تک نت، از مزایای بسیار زیادی برخوردار خواهید شد.

مشاوره و امکان‌سنجی نصب پوینت تو پوینت

برای انتخاب و خریداری سرویس اینترنت پوینت تو پوینت سوالی دارید؟ کارشناسان راهکارهای سازمانی تک نت در تمام مراحل آماده پاسخگویی به کاربران سازمانی هستند تا شما در هر لحظه و در هر شرایطی امکان دسترسی به اینترنت با کیفیت را داشته باشید و بدون افت سرعت و نوسان بتوانید به شبکه جهانی اینترنت با سرعت و کیفیت مناسب دسترسی داشته باشید.

پهنای باند اختصاصی که همیشه همراهتان است

 ما می‌دانید که دسترسی به اینترنت پرسرعت و بدون نوسان از نیاز‌های اصلی هر سازمانی است، پس تفاوتی ندارد، چه پیش از فروش چه پس از آن، تک نت همواره به پشتیبانی از کاربران و مشترکین پهنای باند اختصاصی اینترنت متعهد است. کارشناسان پشتیبانی سازمانی و فنی تک نت به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و رفع ابهامات در مورد سرویس‌های ارائه شده هستند.

انعطاف سرعت اینترنت بسته به نیاز شما

خدمات اینترنت سازمانی تک نت بر اساس نیاز شما قابل مقیاس و تغییر است. متناسب با نیاز سازمان، می‌توانید از این سرویس تک نت استفاده کنید. سرعت و میزان دسترسی شما به اینترنت بسته به نیازتان قابل تنظیم خواهد بود تا هیچ محدودیتی از لحاظ سرعت آپلود، دانلود و عملکردهای دیگه نداشته باشید.

پایداری بالا، بهترین پینگ و سرعت اینترنت

با اینترنت دارای پهنای باند انحصاری در تک نت بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات اینترنت را دریافت کنید و می‌توانید با خیالی آسوده از این سرویس با پاسخگویی و پایداری بالا بهره‌مند شوید.

سرعت و پهنای باند اختصاصی پایدار و بدون افت

سرعت اینترنت در خدمات اینترنت تک نت کاملاً پایدار و بدون نوسان خواهد بود. با داشتن اینترنت شما می‌توانید همیشه اینترنتی پاسخگو و آماده به خدمت را در اختیار داشته باشید.

امنیت بالا برای یک اینترنت سازمانی

هر یک از مشترکین سازمانی سرویس اینترنت Point to Point تک نت، از یک مسیر مجزا برای انتقال داده‌ها بهره‌مند خواهند بود. این مسیر یکتا، امنیت شبکه و داده‌های در حال انتقال را افزایش می‌دهد.

تعداد بالای پاپ سایت‌ پوینت تو پوینت

شبکه اختصاصی تک نت مجهز به پیشرفته‌ترین پاپ سایت‌ها و دکل‌های مناسب برای ارائه اینترنت سازمانی در ایران است. با تکیه بر زیرساخت گسترده و قدرتمند تک نت، امکان ارائه اینترنت سازمانی با کیفیت بالا فراهم شده است.

اکنون با ما تماس بگیرید و از تجربه استفاده از سرویس‌های تک نت بهره‌مند شوید.

اینترنت تک نت در کنار مزیت‌های ذاتی این روش دسترسی به اینترنت، برخی امتیازهای خاص را هم دارد. بعضی از این مزیت‌های اختصاصی تک نت عبارت‌اند از:

 • امکان سنجی تخصصی
 • ارائه‌ تجهیزات بر اساس نوع کاربری و استفاده
 • شخصی‌سازی اختصاصی سرویس برای کاربران سازمانی
 • پشتیبانی حرفه‌ای و همیشه در دسترس
 • طرح‌های به‌صرفه برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط
دریافت پهنای باند اختصاصی اینترنت

در صورت تمایل فرم را پر کنید تا متخصیص راهکارهای سازمانی تک‌نت با شما تماس حاصل نمایند.

خرید و قیمت اینترنت پهنای باند اختصاصی

اینترنت پوینت تو پوینت مناسب چه کسانی است؟

پهنای باند اختصاصی به عنوان یک سرویس سازمانی برای کسب‌وکارها و سازمان‌هایی مناسب است که نیاز به دسترسی با کیفیت به اینترت دارند.

مزایا خرید پهنای باند اختصاصی از تک نت چیست؟

با خرید پهنای باند اختصاصی اینترنت تک نت، از مزایایی مثل سرعت بالا، پایداری عالی، ترافیک نامحدود و پینگ پایین بهره‌مند خواهید شد.

آیا امکان ارائه‌ی سرویس پهنای باند حجمی هم وجود دارد؟

خیر در حال حاضر سرویس‌های پوینت تو پوینت به صورت نامحدود ارائه می‌شوند.

مهم‌ترین مزیت پهنای باند اختصاصی برای گیمرها چیست؟

بزرگ‌ترین امتیاز اینترنت با پهنای باند اختصاصی برای گیمرها، پینگ کمتر و سرعت متقارن است.

چرا قیمت پهنای باند اختصاصی نسبت به دیگر سرویس‌ها گران‌تر است؟

سرویس پوینت تو پوینت یک راهکار سازمانی است که ظرفیت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل قیمت آن هم نسبت به بقیه خدمات بالاتر است.

چرا باید پهنای باند اختصاصی خریداری کنیم؟

با خرید پهنای باند اختصاصی از چالش‌های اینترنت اشتراکی رهایی پیدا می‌کنید. امکان سفارشی‌سازی سرویس وجود دارد و امنیت داده‌هایتان به شکل بهتری حفظ می‌شود.

کدام سرویس پهنای باند اختصاصی برای گیمرها بهتر است؟

تک نت یک سرویس اختصاصی برای گیمرها دارد. این محصول به صورت اختصاصی برای گیمرها طراحی شده و عملکرد بهینه‌ای در بازی‌ها دارد.

پیمایش به بالا