B2B@taknet.ir

پهنای باند اختصاصی

با راهکارهای سازمانی تک‌نت در دسترس باشید.

 پهنای باند اختصاصی چیست؟

 پهنای باند اختصاصی همانطور که از نامش پیداشت اختصاصا منحصر هر سازمان است، بنابراین امکان قطعی و کندی اینترنت صفر است. این سرویس اختصاصی با ارئه حجم پهنای باند بالا و اختصاصی به سازمان‌ها در حل مشکل ترافیک مصرفی  کمک می کند. با سفارش سرویس پهنای باند اختصاصی حتی در ساعات اوج مصرف اینترنت دچار افت سرعت اینترنت نخواهند شد

اینترنت امن و سریع پهنای باند اختصاصی

اگر دنبال اینترنت پرسرعت و امن ، بدون لوگی و قطعی هستید، اینترنت پهنای باند اختصاصی راه حل اختصاصی شماست! اینترنت پهنای باند اختصاصی با ارائه اینترنت پایدار نیاز اساسی سازمان‌ها و کسب و کارهای بزرگ است. یکی از بهترین راه حل‌ها برای تسریع دسترسی ارگان‌های و شرکت‌ها به اینترنت، خرید اینترنت پهنای باند اختصاصی و ظرفیت بالا، بدون تاخیر، و پینگ پایین است. تک‌نت با ارائه پهنای باند اختصاصی به شرکت‌ها و سازمان‌ها این امکان را فراهم ساخته است تا دغدغه‌ی اینترنت سریع را برای مدیران از میان بردارد.

اینترنت پرسرعت تک‌نت

چرا پهنای باند اختصاصی تک‌نت را بخرم؟

اتصال اینترنت تجاری با سرعت بالا و پایدار برای سازمان‌های مدرن ضروری است. چه بخواهید سیستم مدیریت سازمان‌تان را یکپارچه کنید و چه روند دورکاری کارمندان را بهبود بخشید، به اینترنت پرسرعت نیاز دارید. اکثر صاحبان مشاغل زمان خود را صرف ارزیابی گزینه های مختلف اتصال مانند فیبر، کابل و بی سیم ثابت می‌کنند. یک اینترنت سریع و پایدار تنها چیزیست که سازمان‌ها و شرکت‌ها بزرگ جهت بهبود بهره‌وری نیاز دارند. تک‌نت با ارائه پهنای باند اختصاصی ظرفیت بالا، تاخیر پایین و کیفیت مورد نظر سازمان‌ها و ادارات را تامین کرده است. به این ترتیب امکان دسترسی به یکی از بهترین سرویس‌های اینترنت که یک پهنای باند مختص هر مشترک برای سازمان‌ها فراهم شده است. شرکت تک‌نت در این سرویس، پهنای باند، ارسال و دریافت اطلاعات را به صورت متقارن مطابق با درخواست مشتریان ارائه می‌دهد.

مزایای پهنای باند اختصاصی تک‌نت

برای سازمان‌ها و کسب و کارهای بزرگ

اینترنت بدون قطعی

با سفارش پهنای باند اختصاصی در تمامی ساعات شبانه روز از اینترنتی پایدار و بدون نوسان برخوردار خواهید بود.

بهبود عملکرد 

سرویس اینترنت اختصاصی مختص به هر کاربر است. بنابراین پیک ساعات مصرف اینترنت و افزایش تعداد کاربران تاثیری در سرعت اینترنت نخواهند داشت.

مقیاس پذیری بالا

با اینترنت اختصاصی می توانید سرویس خود را متناسب با نیاز خود تغییر دهید و در صورت تغییر در سازمان، پهنای باند را کم یا زیاد کنید.

امنیت بالا 

سرویس اینترنت اختصاصی به دلیل مسیر خصوصی انتقال داده از ارائه دهنده به محل شرکت از امنیت بالایی برخوردار است و شبکه فقط توسط کاربران مجاز استفاده می شود.

تهیه آسان بک آپ از داده

تهیه اینترنت پهنای باند اختصاصی  نیاز اساسی سازمان ها در تسریع روند بک آپ داده است.  پهنای باند اختصاصی با فراهم آوردن  ظرفیت کافی شبکه و اتصال پایدار امکان تهیه نسخه پشتیبان را از داده ها فراهم می‌کند. 

پشتیبانی فنی عالی

سرویس پهنای باند اختصاصی  به همراه خدمات پشتیبانی تیم مدیریت به سازمان ها ارائه میشود. این بدان معناست که کاربران در صورت بروز هرگونه نقص فنی یا اختلال، به خدمات مشتری با کیفیت بالا دسترسی دارند.

مقرون به صرفه بودن

اگر چه اینترنت اشتراکی هزینه پایینتری دارد، اما مشترکین گاها به دلیل کندی اینترنت و نوسانات سرعت شبکه مجاب به پرداخت‌ها اضافی خواهند شد. تأخیر زیاد و غیرقابل اطمینان بودن یک اتصال مشترک، کاربران را وادار می‌کند تا طرحی را انتخاب کنند که پهنای باند و سرعت بهتری ارائه می‌دهد.

برخی از مشتریان ما

اینترنت پرسرعت تک‌نت

درخواست مشاوره رایگان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پهنای باند و قیمت پهنای باند اختصاصی فرم را پر کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پهنای باند اینترنت اختصاصی 

و هزینه پهنای باند اختصاصی با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۵۵۵۵۱۱ تماس حاصل فرمایید.

راهکارهای پهنای باند اختصاصی برای کسب وکارهای مختلف

 ارتباط بین شعب مختلف یک شرکت بزرگ

با اینترنت اختصاصی می توانید سرویس خود را متناسب با نیاز خود تغییر دهید و در صورت تغییر در سازمان، پهنای باند را کم یا زیاد کنید.

یکپارچه سازی ارتباطات

سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف خرید پهنای باند اختصاصی را جز اساسی برای استفاده از crm می‌دانند. زیرا اینترنت پهنای باند اختصاصی امکان ایجاد تماس‌های تلفنی با صدایی شفاف و بدون قطعی را فراهم می آورد.

مدیریت جلسات ویدیویی

 سرعت بالا در دریافت و انتقال اطلاعات از ویژگی‌های منحصربفرد اینترنت اختصاصی است. بنابرارین بهترین راه‌حل‌ها برای مدیریت جلسات ویدیویی  برای تجربه صدا و تصویری واضح اینترنت پهنای باند اختصاصی است.

 مدیریت و پشتیبانی سرور

تهیه بک اپ از سرورها از تسک‌های جدایی ناپذیر کسب‌و کارهای مبتنی بر سرور است. در این نوع اینترنت به دلیل ظرفیت پهنای باند بالا و سرعت در اتصال  تهیه بک اپ در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است.

سوالات متداول

اینترنت پهنای باند اختصاصی یک سرویس کاملا متقارن و با پایداری بالا است که به صورت اختصاصی توسط مشتری استفاده خواهد شد.

دسترسی به اینترنت پایدار، سریع، بدون قطعی و پینگ پایین از جمله مزایای اینترنت پهنای باند اختصاصی تک‌نت است که نیاز سازمان‌ها را از داشتن اینترنت پرسرعت برآورده می‌کند. جهت دریافت اینترنت پهنای باند اختصاصی فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

این نوع اینترنت اختصاصی مناسب سازمان و ارگان هایی است که اهداف زیر را دارند:

  • یکپارچه سازی ارتباطات
  • مدیریت جلسات ویدیویی
  • مدیریت و پشتیبانی سرور
اسکرول به بالا

فرم شما با موفقیت ثبت شد. کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس می‌گیرند.