اعجاب اینترنت وایرلس (Wireless)

اینترنت وایرلس، آخرین نسل اینترنت برای مصرف شهری و خانگی است. انتهای سرعت را با می‌توانید با اینترنت بیسیم تجربه کنید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روزافزون به شبکه اینترنت، اتصال به اینترنت در کنار شیوه قدیمی کابلی به صورت وایرلس یا بی سیم نیز ارائه می‌شود. اینترنت Wireless بر بستر امواج رادیویی است. در اینترنت بی سیم، نیاز به یک گیرنده و فرستنده است .گیرنده نقش دریافت کننده و فرستنده نقش سرویس دهنده را ایفا می‌کند. شرکت تک نت برای ارایه سرویس به مشتریانی که با محدودیت‌های مخابراتی یا وجود مشکل در زیرساخت‌ها و بستر ارایه خدمات روبه‌رو هستند، خرید اینترنت وایرلس را برای کاربران راحت و لذت‌بخش کرده‌است.شرکت تک نت برای ارایه سرویس به مشتریانی که با محدودیت‌های مخابراتی یا وجود مشکل در زیرساخت‌ها و بستر ارایه خدمات روبه‌رو هستند، سرویس وایرلس (Wireless) را ارائه می‌کند.

اینترنت وایرلس تک‌نت

مشکلات اینترنت‌های خانگی

خطوط مخابرات نامناسب

قطعی اینترنت

زمان‌بر بودن رانژه

محدودیت در حجم دانلود

پشتیبانی مقطعی

مستقل از مخابرات

بدون محدودیت در پهنای باند

قدرت اینترنت Wireless (بی‌سیم)

سرعت و پایداری بالا

قیمت به صرفه

بدون محدودیت در حجم

پشتیبانی 24 ساعته در هر روز

امکان انتقال پهنای باند بالاتر بدون محدودیت‌های رایج

مستقل از خطوط مخابرات و رانژه

راه‌اندازی در 48 ساعت

مراحل راه‌اندازی اینترنت بیسیم تک‌نت

اینترنت pint to point یک روش بی‌سیم برای اتصال بدون نیاز به کابل‌کشی وسیع است. اینترنت پوینت تو پوینت با تنظیم یک نقطه اتصال مطلوب در مبدا و استفاده از آنتن‌ها و تجهیزات رادیویی نقطه‌به‌نقطه در سراسر منطقه مورد نیاز به دست می آید. خرید اینترنت نقطه به نقطه برای موسسات آموزشی، سازمان‌ها، اینترنت برج ها و اینترنت مجتمع ‌های مسکونی مزایای زیادی را دارد. برای اینترنت وایر لس ابتدا بسته‌ها و تجهیزات به شما معرفی می‌شود.
با مشاوره تک‌نت شما مناسب‌ترین سرویس را انتخاب می‌کنید. پس از آن مهندس ارزیابی از تک‌نت برای بازدید به منزل شما مراجعه می‌کند. این بازدید برای امکان‌سنجی و بررسی تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت پوینت تو پوینت اشتراک یا اختصاصی است. زمان‌های ارایه شده، تقریبی‌ست و بسته به آن که سفارش در چه روزی از هفته (ابتدا یا پایان هفته) ثبت شده باشد، می‌تواند متفاوت باشد. همکاری مشتری در تهیه‌ی مدارک، پاسخ‌گویی به تلفن و حضور برای نصب، بر مدت زمان انجام کار تاثیر خواهد داشت. گاه ممکن است پس از امکان سنجی (Site Survey) اولیه وجود برخی موانع، اختلالاتی برای دید مستقیم و ارتباط بین فرستنده (شاتل) و گیرنده (محل مشتری) به وجود آورد، در این صورت لازم است که امکان سنجی برای اینترنت بی سیم دوباره انجام شود.
خدمات اینترنت نقطه به نقطه تک‌نت نیز‌ مانند سرویس اینترنت TD-LTE توسط تک‌نت به صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌شود.

تجهیزات مورد نیاز سرویس اینترنت بی‌سیم تک نت

Outdoor CPE/Mikrotik Radio

(Lan Cable (Cat5

Antenna Base- Transmitter mast

Access point/Modem

4857118-min

POE

جشنواره زمستانه

همین الان می توانید اینترنت بی سیم خانگی را در جشنواره با 20% تخفیف خرید کنید

مشاوره رایگان

فرم زیر را پر کنید

همین الان تماس میگیریم

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات PTMP به یک گیرنده رادیویی (CPE) مناسب نیاز دارید که در پشت‌بام نصب خواهد شد.

یک مودم ADSL یا اکسس پوینت برای توزیع اینترنت در محل، (POE (Power Over Eternet که تامین کننده‌ی برق تجهیزات از طریق شبکه‌ی داخلی است، پایه‌ی آنتن که روی بام مستقر می‌شود در صورت نیاز و کابل LAN، از تجهیزات مورد نیاز برای ارایه این سرویس است.

افزون بر آن، لازم است که از محل نصب آنتن تا مودم کابل‌کشی انجام شود که کابل مصرفی آن هم از دیگر تجهیزات مورد نیاز برای ارایه این سرویس است.

هر یک دکل‌های اینترنتی که سرتاسر شهر مشاهده می‌کنید برای یک شرکت خاص هستند. بیشترین تعداد دکلی که برای یک شرکت سرویس‌دهی می‌کند برای شرکت تک‌نت است و احتمال قوی بودن اینترنت شما با سرویس تک‌نت بسیار بیشتر از شرکت‌های دیگر است. سرویس‌ اینترنت وایرلس شرکت تک نت، واجد کیفیت و پایداری بسیار مناسبی هستند که باعث جلب رضایت حداکثری شما خواهند شد. شما می‌توانید متناسب با نیازهای کاربری کسب‌وکارتان، سرویس اینترنت وایرلس  را با قیمتی مقرون‌به‌صرفه از شرکت تک نت خریداری کنید.

ارائه مشاوره‌های فنی رایگان، یکی دیگر از خدمات شرکت تک نت به مشتریان است که به شما در انتخاب بهترین سرویس اینترنت وایرلس کمک می‌کند.

برای ایجاد ارتباط به وسیله امواج رادیویی، لازم است که دو مرکز ارایه دهنده و گیرنده خدمات نسبت به یکدیگر دارای خط دید مستقیم باشند.

جهت  انجام امکان سنجی و پ‌گیری‌های مورد نیاز برای ارسال بسته قرارداد و تجهیزات  فرم مشاوره را تکمیل تا در اسرع وقت کارشناسان تک نت با شما تماس حاصل نمایند.

سبد خرید
اسکرول به بالا