اینترنت وایرلس نامحدود

اینترنت وایرلس بهترین اینترنت رادیویی بدون نیاز به سیم

اینترنت وایرلس چیست؟

اینترنت وایرلس (Wireless Internet) یا همان اینترنت رادیویی به اتصالی اینترنتی گفته میشود که بدون نیاز به سیم و کابل های مسی برقرار می شود.

به این معنا که اینترنت بی سیم بر بستر امواج  رادیویی و یا همان سیگنال های ماهواره ای منتقل  شده و توسط ارائه دهنده خدمات وایرلس WISP به کاربر ارائه می شود. در این نوع اتصال بی سیم تنها به یک مودم، آنتن، اکسس پوینت نیاز دارید. جهت بهره مندی از اینترنت بی سیم پرسرعت تک نت لطفا فرم  مربوطه را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار نمایند.

اینترنت وایرلس

سرعت فوق العاده اینترنت وایرلس

سرعت (Mbps) ترافیک بین‌الملل (GB) کد بسته قیمت سرویس (تومان) درخواست سرویس
4 تا 8 50 524203 150,000
8 تا 16 100 524203 276,500
16 تا 32 150 524203 372,800
32 تا 40 200 524203 552,800
سرعت (Mbps) زمان(روز) ترافیک بین‌الملل (GB) کد بسته قیمت سرویس (تومان) درخواست سرویس
8 تا 16 80 480 524324 900,000
16 تا 40 180 600 524324 1,932,000
16 تا 32 360 1200 524324 3,402,000
16 تا 40 360 2000 524324 5,915,000

قیمت های اعلام شده بدون احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده می‌باشند

لیست تمدید وایرلس

(کد تعرفه سرویس 524203)

زمان (روز) حجم بین الملل سرعت (مگابیت) قیمت سرویس (تومان) درخواست سرویس
30 50 4 تا 8 150.000
90 300 4 تا 8 882.798
180 360 4 تا 8 1.164.798
360 600 4 تا 8 1.902.792
360 2000 16 تا 40 7.692.240

قیمت های اعلام شده بدون 9% مالیات بر ارزش افزوده می‌باشند.

با اینترنت wireless سرعت 10 برابر از اینترنت‌های خانگی و  فوق العاده را تجربه کنید. اینترنت وایرلس یا همان اینترنت بی‌سیم اینترنتی فوق العاده سریع و دسترسی آسان برای کاربران خانگی و سازمانی است. بنابراین با اینترنت پرسرعت بی‌سیم سرعت آپلود و دانلود بدون نویزهای مزاحم را تجربه خواهید کرد. هرچه زودتر به اینترنت پرسرعت و بدون نیاز به دردسرهای کابلی متصل شوید! با اینترنت پوینت تو پوینت یا همان اینترنت wireless بهترین اینترنت بیسیم برای مشترکین خانگی و ادارات است. اینترنت پرسرعت وایرلس یک نوع اینترنت رادیویی است که بر بستر امواج رادیویی ارائه می‌شود. کاربران می‌توانند از این میزان پهنای باند مورد نیاز خود را به صورت اشتراکی و یا اختصاص دریافت کنند. در این نوع اینترنت رادیویی بدون سیم یک گیرنده و فرستنده مورد نیاز است. از آنجا که کاربران با خرید اینترنتی بیسیم به راحتی و بدون نیاز به سیم می‌توانند به اینترنت متصل شوند، بسیاری اینترنت پر سرعت بیسیم را بهترین گزینه برای اتصال به اینترنت می‌دانند. تک‌نت با ارائه سرویس اینترنت بی‌سیم خانگی به کاربران بدون هیچ محدودیت مخابراتی و مشکلی در زیرساخت‌ها تجربه اتصال به اینترنت رادیویی را برای کاربران فراهم کرده است.

اینترنت پرسرعت تک‌نت

خدمات اینترنت وایرلس دسترسی اختصاصی به اینترنت

اینترنت وایرلس نامحدود تک‌نت

اینترنت پرسرعت تک‌نت

ارایه خدمات

اختصاصی و اشتراکی

سرعت بالا

آپلود و دانلود

اینترنت پرسرعت تک‌نت

پایداری بالا

و پینگ مناسب

مناسب کاربران

گیمرها و تریدرها

اینترنت وایرلس خانگی

سرعت و پایداری بالا در اینترنت وایرلس

هزینه مقرون به صرفه در خرید اینترنت رادیویی

عدم محدودیت حجم در اینترنت پر سرعت بیسیم

خرید اینترنت وایرلس با امکان پشتیبانی ۲۴ ساعت در 7 روز هفته

امکان انتقال به پهنای باند بالاتر، بدون محدودیت‌

اینترنت بی‌سیم مستقل از خطوط مخابرات و رانژه

راه‌ اندازی اینترنت وایرلس خانگی آسان در ۴۸ ساعت

مشکلات اینترنت adsl

خطوط مخابرات نامناسب

قطعی اینترنت

زمان‌بر بودن رانژه

محدودیت در حجم دانلود

پشتیبانی مقطعی

وابسته به زیرساخت مخابرات

پهنای باند محدود

مراحل راه‌اندازی اینترنت وایرلس نامحدود

  1. بعد از مشاوره با مشاوران تک‌نت برای خرید اینترنت پوینت تو پوینت (اینترنت وایرلس) می‌توانید بهترین  سرویس اینترنت وایرلس را انتخاب کنید.
  2. در مرحله بعد مهندسین ارزیابی تک‌نت به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت بی سیم اشتراکی را امکان سنجی می‌کنند.
  3. زمان فعالسازی سرویس اینترنت  بیسیم با درخواست دهنده هماهنگ می‌شود و در زمان مشخص شده کارشناسان فنی نصب در محل حضور می‌یابند.
  4. خدمات اینترنت رادیویی وایرلس تک‌نت تنها محدود به خرید اینترنت وایرلس نیست، پشتیبان‌های تک‌نت 24 ساعت هر روز هفته در خدمت مشترکین هستند.

تجهیزات مورد نیاز سرویس اینترنت وایرلس نامحدود

اینترنت پرسرعت تک‌نت

/Outdoor CPE

Mikrotik Radio

اینترنت پرسرعت تک‌نت

Lan Cable

(Cat5)

اینترنت پرسرعت تک‌نت

-Antenna Base

Transmitter mast

اینترنت پرسرعت تک‌نت

/Access point

Modem

POE

اینترنت وایرلس مورد نیاز خود را از لیست زیر انتخاب کنید و فرم ساده آخر صفحه را تکمیل کنید.

هزینه تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت پوینت تو پوینت، مستقل از بسته های بالا است. پس از انجام امکان سنجی رایگان، با نظر کارشناس فنی نوع تجهیزات مشخص و برآورد هزینه صورت می‌گیرد. در صورتی که مشترک قدیم تک‌نت هستید و اکنون بسته اینترنت وایرلس شما به اتمام رسیده است، به پنل کاربری خود در سایت www.1543.ir وارد شوید و اقدام به تمدید سرویس اینترنت وایرلس نمایید.

اینترنت پرسرعت تک‌نت

مشاوره اینترنت پر سرعت بیسیم

برای خرید اینترنت وایرلس و اطلاع از قیمت اینترنت پرسرعت بیسیم فرم را پر کنید.

سوالات متداول

اینترنت وایرلس (Wireless Internet) یا همان اینترنت رادیویی به اتصالی اینترنتی گفته میشود که بدون نیاز به سیم و کابل های مسی برقرار می شود.

کاربران با خرید اینترنت بیسیم و استفاده از آن به گیرنده رادیویی نیاز دارند مودم وایرلس برای توزیع اینترنت در محل و POE به عنوان تامین کننده برق تجهیزات از طریق شبکه‌ی داخلی دو تجهیزات مهم دیگر برای نصب اینترنت وایرلس هستند. پایه‌ی آنتن و کابل لن LAN از دیگر تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی سرویس اینترنت پرسرعت وایرلس هستند.

تک نت برای راه اندازی اینترنت پوینت تو پوینت دارای بیشترین پوشش دهی و دکل اینترنت در سراسر ایران است. بنابراین مشترکین تک‌نت با خرید اینترنت بیسیم دیگر نگران پوشش دهی اینترنت نیستند. از طرفی اینترنت بی سیم اشتراکی تک‌نت دارای بالاترین پایداری و کیفیت است که نیاز تمامی کاربران را از اینترنت فراهم می‌کند و مشترکین می‌توانند با هزینه مقرون به صرفه اقدام به خرید وایرلس کنند.

سرویس‌های فنی اینترنت پرسرعت بیسیم تک‌نت می‌توانند در انتخاب بهترین سرویس اینترنت بیسیم خانگی به شما کمک کنند. برای ایجاد ارتباط به وسیله امواج رادیویی، لازم است که دو مرکز ارایه دهنده و گیرنده خدمات نسبت به یکدیگر دارای خط دید مستقیم باشند. جهت انجام امکان سنجی و پیگیری‌های مورد نیاز برای ارسال قرارداد و تجهیزات اینترنت وایرلس  فرم مشاوره را تکمیل کنید  تا در اسرع وقت کارشناسان تک‌نت با شما تماس حاصل نمایند.

برای استفاده از خدمات PTMP به یک گیرنده رادیویی (CPE) مناسب نیاز دارید که در پشت‌بام نصب خواهد شد. یک مودم ADSL یا اکسس پوینت برای توزیع اینترنت در محل، (POE (Power Over Eternet که تامین کننده‌ی برق تجهیزات از طریق شبکه‌ی داخلی است، پایه‌ی آنتن که روی بام مستقر می‌شود در صورت نیاز و کابل LAN، از تجهیزات مورد نیاز برای ارایه این سرویس است. افزون بر آن، لازم است که از محل نصب آنتن تا مودم کابل‌کشی انجام شود که کابل مصرفی آن هم از دیگر تجهیزات مورد نیاز برای ارایه این سرویس است.

هر یک دکل‌های اینترنتی که سرتاسر شهر مشاهده می‌کنید برای یک شرکت خاص هستند. بیشترین تعداد دکلی که برای یک شرکت سرویس‌دهی می‌کند برای شرکت تک‌نت است و احتمال قوی بودن اینترنت شما با سرویس تک‌نت بسیار بیشتر از شرکت‌های دیگر است. سرویس‌ اینترنت وایرلس شرکت تک‌نت، واجد کیفیت و پایداری بسیار مناسبی هستند که باعث جلب رضایت حداکثری شما خواهند شد. شما می‌توانید متناسب با نیازهای کاربری کسب‌وکارتان، سرویس اینترنت وایرلس را با قیمتی مقرون‌ به‌ صرفه از شرکت تک‌نت خریداری کنید.

ارائه مشاوره‌های فنی رایگان، یکی دیگر از خدمات شرکت تک نت به مشتریان است که به شما در انتخاب بهترین سرویس اینترنت وایرلس کمک می‌کند. برای ایجاد ارتباط به وسیله امواج رادیویی، لازم است که دو مرکز ارایه دهنده و گیرنده خدمات نسبت به یکدیگر دارای خط دید مستقیم باشند. جهت انجام امکان سنجی و پیگیری‌های مورد نیاز برای ارسال بسته قرارداد و تجهیزات فرم مشاوره را تکمیل تا در اسرع وقت کارشناسان تک‌نت با شما تماس حاصل نمایند.

لیست دیگرخدمات تک‌نت

پیمایش به بالا
جذب نماینده فروش تک نت در سراسر کشور با شرایط ویژه =>>> فرصت محدود