پرسرعت ترین اینترنت

اینترنت پرسرعت +ADSL2

Adsl پهن باندی محبوب و قدیمی است که اصطلاحا به آن خط مشترک دیجیتال نامتقارن میگویند. این یک اتصال است که از طریق سیم های مسی خطوط تلفن موجود کار می کند و عمدتا برای باند پهن خانگی و در مشاغل کوچک استفاده می شود.

این فناوری اینترنت را بدون نیاز به هر گونه سیم کشی، هزینه جدید و بر روی همان خطوط تلفن ارائه می‌داد. ویژگی که می‌توان گفت مهم ترین دلیل برای پیشرفت سریع و پرشتاب این فناوری بود.

نحوه کارکرد این فناوری

پس از دریافت اشتراک اینترنت از شرکت‌های ارائه خدمات اینترنت، سیم تلفنی که وارد منزل شما می‌شود علاوه بر صوتی که از سمت مخابرات و برای برقراری تماس‌ها می‌باشد، حاوی داده‌های دیجیتال نیز می‌باشد. برای جداسازی صوت از داده، در اولین گام بر سر راه سیم تلفن یک اسپلیتر قرار می‌گیرد تا ورودی صوت و داده را به دو خروجی جداگانه صوت و داده تبدیل کند. سپس خروجی صوت به تلفن متصل می‌گردد تا مانند قبل بتوانید از خط تلفن‌تان تماس دریافت کنید و خروجی داده نیز به مودم متصل می‌گردد.

این ارتباط که  از طریق سیم تلفن قبلی شما برقرار میشود بدون اینکه اختلالی در ارتباطات تلفنی شما بوجود بیاورد عمل میکند و به شرط اینکه مودم همیشه به خط وصل و روشن باشد ارتباط شما با اینترنت همیشه برقرار خواهد بود در عین حال اینکار برای مکالمات تلفنی مشکلی پیش نمی آورد.

دریافت مشاوره رایگان اینترنت ADSL+2

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سرعت بالا

بدون محدودیت های مخابراتی

اتصال دائم به اینترنت

همواره به اینترنت متصل باشید

هزینه ثابت ماهانه

بدون مشغول شدن خط

image

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رابطه با اینترنت پرسرعت +ADSL2 با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۵۷۴۱۱۰ تماس حاصل فرمایید

چرا اینترنت ADSL تک نت؟

اینترنت ADSL محبوب ترین سرویس

شرکت تک‌نت با استفاده از یک دهه تجربه در زمینه ارائه سرویس‌های اینترنت و شبکه و با در نظر گرفتن نیاز روز‌افزون به اینترنت پرسرعت اقدام به ارائه این خدمات نموده، در حال حاضر این سرویس‌ها با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا ارائه شده. در روش ارتباطی اینترنت پرسرعت ADSL کامپیوتر یا کل شبکه داخلی شما در اتصال دائم با شبکه جهانی اینترنت می‌باشد. هم‌اکنون، استفاده از فناوری اینترنت پرسرعت DSL و انتقال داده به کمک سیم‌های مسی تلفن، به یکی از آسان‌ترین راه‌های انتقال داده‌ها و دسترسی به شبکه‌ی جهانی تبدیل شده است و به کمک آن می‌توان علاوه بر دسترسی پرسرعت به اینترنت از خدمات وابسته به آن مانند انتقال صوت از طریق اینترنت، تبادل تصویر و خدماتی همچون ویدیو کنفرانس و تلویزیون اینترنتی، ایجاد بستر پرسرعت برای شبکه‌های خصوصی مجازی و بسیاری خدمات دیگر بهره جست. بدون انجام شماره‌گیری، بدون شنیدن بوق اشغالی و بدون اتلاف وقت جهت برقراری ارتباط، فقط با روشن کردن کامپیوتر به دنیای اینترنت قدم بگذارید. با بهره‌گیری از ینترنت پرسرعت ADSL در عصر پرسرعت تبادل اطلاعات وقت و هزینه‌های خود را بیهوده هدر نمی دهید.

سرعت بالا در اینترنت

سرعت و پایداری بالا

عدم نیاز به خط ثابت

هیچ هزینه ای به قبض تلفن اضافه نخواهد شد