Adsl پهن باندی محبوب و قدیمی است که اصطلاحا به آن خط مشترک دیجیتال نامتقارن میگویند. این یک اتصال است که از طریق سیم های مسی خطوط تلفن موجود کار می کند و عمدتا برای باند پهن خانگی و در مشاغل کوچک استفاده می شود.

این فناوری اینترنت را بدون نیاز به هر گونه سیم کشی، هزینه جدید و بر روی همان خطوط تلفن ارائه می‌داد. ویژگی که می‌توان گفت مهم ترین دلیل برای پیشرفت سریع و پرشتاب این فناوری بود.

نحوه کارکرد این فناوری

پس از دریافت اشتراک اینترنت از شرکت‌های ارائه خدمات اینترنت، سیم تلفنی که وارد منزل شما می‌شود علاوه بر صوتی که از سمت مخابرات و برای برقراری تماس‌ها می‌باشد، حاوی داده‌های دیجیتال نیز می‌باشد. برای جداسازی صوت از داده، در اولین گام بر سر راه سیم تلفن یک اسپلیتر قرار می‌گیرد تا ورودی صوت و داده را به دو خروجی جداگانه صوت و داده تبدیل کند. سپس خروجی صوت به تلفن متصل می‌گردد تا مانند قبل بتوانید از خط تلفن‌تان تماس دریافت کنید و خروجی داده نیز به مودم متصل می‌گردد.

این ارتباط که  از طریق سیم تلفن قبلی شما برقرار میشود بدون اینکه اختلالی در ارتباطات تلفنی شما بوجود بیاورد عمل میکند و به شرط اینکه مودم همیشه به خط وصل و روشن باشد ارتباط شما با اینترنت همیشه برقرار خواهد بود در عین حال اینکار برای مکالمات تلفنی مشکلی پیش نمی آورد.

دریافت مشاوره رایگان اینترنت ADSL+2

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رابطه با اینترنت پرسرعت +ADSL2 با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۵۷۴۱۱۰ تماس حاصل فرمایید

Shopping Cart
اسکرول به بالا