پرسرعت ترین اینترنت

اینترنت پرسرعت TD LTE

جدیدترین نسل اینترنت ثابت و همراه که در بستر TD-LTE ارائه می‌شود. در این بستر شما پهنای باند و سرعت بالاتری را نسبت به نسل‌های قبلی اینترنت تجربه خواهید کرد و با توجه به امکان جابه‌جایی مودم دسترسی شما به اینترنت ثابت (stable) و پرسرعت همیشگی خواهد بود؛ همچنین در این بستر شما نیازی به ظرفیت مراکز مخابراتی ندارید.

چرا LTE   تک‌نت؟شما با استفاده از سرویس TD-LTE  از مزایایی همچون تضمین حداقل سرعت، پایداری بالا، پینگ پائین و استفاده همزمان چند کاربر بدون افت سرعت را تجربه خواهید کرد .

بهترین سرویس اینترنت پر سرعت کدام سرویس است  و چه نوع سرویس اینترنت  ثابت و پر سرعتی برای محل کار یا منزل مناسب است؟

استفاده از فناوری اینترنت همراه پر سرعت TD-LTE بهترین گزینه برای دریافت اینترنت پر سرعت نسل چهارم باشد به خاطر اینکه بعد از پایان یافتن دوران اینترنت Dial-Up سرویس های پر سرعتی مانند ADSL وارد میدان شدند اما در برخی موارد به واسطه محدودیت هایی که این سرویس به وجود می آورد خیلی ها به فکر استفاده از اینترنت ثابت و پرسرعت‌تری افتادند که در حال حاضر هم بهترین گزینه و مناسب ترین جایگزین می تواند اینترنت TD-LTE باشد چرا که با گسترش و رشد و پیشرفت شبکه های تلفن همراه، شرکت های تلفن همراه سعی کردند خدمات اینترنت سریع تر و قابل اعتمادتری را به کاربران خود ارائه دهند. خدماتی که مبتنی بر سرعت و اعتماد بیشتر بنا شد و در نهایت منجر به طراحی و تولید اینترنت پر سرعت TD-LTE شد.

دریافت مشاوره رایگان اینترنت TD LTE

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سرعت بالا

بدون محدودیت های مخابراتی

سراسر کشور

پوشش دهی در سراسر کشور

بالاترین سرعت دانلود

سرعت دانلود تا 40 مگابیت

image

اینترنت TD LTE محبوب ترین سرویس

در این وضعیت مشترکین حتما نیازمند دستگاهی مانند موبایل یا تبلت بودند که قابلیت پشتیبانی از سیم کارت را داشته باشد برای حل این مشکل ابتدا، فناوری WIMAX توسعه پیدا کرد. این فناوری توانست به صورت بی‌سیم و با داشتن مودمی مانند مودم ADSL، اینترنت را برای مناطقی که امکان دریافت اینترنت ثابت کابلی را نداشتند، فراهم آورد. وایمکس نسل جدیدی از اینترنت ثابت بدون سیم بود یعنی اینترنت ثابت بدون سیم بود فناوری وایمکس با احداث دکل‌هایی که بردی در ابعاد کیلومتر دارند می‌تواند دسترسی به اینترنت را در ابعاد بسیار گستره‌تری برای کاربران فراهم سازد. اما آخرین نسل که دارای قابلیت های بالاتری از جمله سرویس دهی بهتر و سرعت بالاتر است، اینترنت پرسرعت TD-LTE است.

نصب و راه اندازی سریع

سرعت و پایداری بالا

عدم نیاز به خط ثابت

سهولت در جابه جایی

 

 • مزایای استفاده از اینترنت پر سرعت TD-LTE

  •  افزایش ظرفیت به صورت چشمگیر
   با توجه به اینکه نرخ بالای انتقال داده در اینترنت پر سرعت TD-LTE وجود دارد پس ظرفیت قابل توجهی برای جابجایی و انتقال اطلاعات توسط این تکنولوژی فراهم شده که در نهایت منجر به بهبود چشمگیر تجربه کاربری بین کاربران می شود.
  •  کم شدن هزینه ها
   معماری ساده و بی عیب و نقص اینترنت پر سرعت TD-LTE باعث شده تا امکان پیاده سازی، نصب و راه اندازی آن بسیار سریع، راحت و کم هزینه باشد
  •  انعطاف پذیری در طیف فرکانسی
   نسل چهارم اینترنت یا همان اینترنت پر سرعت TD-LTE روی طیف های فرکانسی متعدد و متفاوتی کار می کند که پنهای باند آنها می تواند تا 200 مگاهرتز هم برسد. امکان جابجایی آسان تر، دستیابی به ظرفیت های بیشتر و همچنین نرخ انتقال بالاتر برای کاربران به واسطه اندازه بزرگ بلوک های طیف فرکانس، وجود دارد.
  •  بهبود تجربه کاربری
   در اینترنت پر سرعت TD-LTE ظرفیت موجود به جریان های Uplink یا Downlink به صورت پویا تخصیص داده می شود و این باعث می شود تا امکان استفاده از پهنای باند موجود آن هم بر اساس نیاز کاربر را فراهم می کند که این موجب می شود که تجربه کاربری بهتری را به کاربر منتقل کند.

تمامی این مزیت هایی که در مورد اینترنت پر سرعت TD-LTE بیان کردیم این امکان را در اختیار این سرویس قرار می دهد تا به سادگی هر چه تمام تر رقیب اصلی خود، آن هم در حوزه سرویس های اینترنت بی سیم یعنی وایمکس را پشت سر بگذارد. از همه مهم تر اینکه خیلی از موارد دیگر مانند سادگی و راحتی در راه اندازی، سرعت بالا به انتقال و دریافت اطلاعات و همچنین مقرون به صرفه بودن باعث شده تا خیلی از کاربران سرویس های ADSL هم به سمت اینترنت پر سرعت TD-LTE گرایش پیدا کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رابطه با اینترنت پرسرعت TD-LTE با شماره تلفن 02145574110 تماس حاصل فرمایید