سرویس اینترنت گیمینگ تک‌نت

سرویس‌هایی اختصاصی برای گیمرها و بازی‌های محبوب

در حال بازی شوتینگ، یک لحظه بازی قفل می‌کند. دقیقا زمانی که شما در راش یا حمله بودید. دو ثانیه بعد شما با بدن بی جان کاراکتر خود روبرو شده‌اید. فقط دو ثانیه کافی‌است که کل استراتژی شما را به باد بدهد. غیرممکن است گیمر باشید و این دو ثانیه را تجربه نکرده باشید. بازی‌سازهای بزرگ دنیا نیز هرروز گیم‌هایی نزدیک به واقعیت و البته با حجم بیشتر ارائه می‌دهند. پس امیدی به بازی‌سازها برای برطرف کردن این دو ثانیه نداشته باشید. اما تک‌نت در کنار شماست. دو سال است که تک‌نت اینترنت گیم را در اهداف اصلی خود قرار داده است. در تست‌های توسط گیمرهای حرفه‌ای، باگ‌های اینترنت گیمینگ را کشف کرده است و اکنون قدرتمندترین محصول خود یعنی اینترنت گیمینگ را در اختیار گیمرهای ایران قرار داده است. اینترنت گیمینگ تک‌نت علاوه بر سرعت بالا، فرای انتظار گیمرها عمل‌کرده است. در زیر به چند مورد اشاره می‌شود:

سرعت

(سرعت آپلود و دانلود متقارن و بالا)

جیتر

(کاهش زمان دریافت اطلاعات)

پینگ تایم

(کاهش زمان ارسال و دریافت)

لتنسی

(تاخیر پایین دریافت اطلاعات)

چرا سرویس اینترنت گیمینگ تک نت؟

سوالات متداول

برای خرید بسته‌ای مشابه این اینترنت در شرکت‌های مشابه هزینه‌ای بسیار بیشتر پرداخت کنید. با این وجود هیچ سرویسی نیست که به اندازه اینترنت گیمینگ تک نت، مخصوص گیمرها سفارشی سازی شده باشد.

پینگ این سرویس از 20 شروع شده و حداکثر در بدترین شرایط به 50 خواهد رسید.

اینترنت‌های خانگی به هیچ عنوان قابل مقایسه با این نت نیست. تفاوت آن در یک گیمر تازه کار و یک گیمر حرفه‌ای است.

این اینترنت مخصوص گیمرهای حرفه‌ای و گیمرهایی هست که میخواهند مسیر تبدیل شدن شما به یک گیمر حرفه‌ای را بسیار سریع‌تر طی کنند. همچنین کسانی که میخواهند در حین بازی اعصاب آرامی داشته باشند.

مواردی که اشاره شد تنها بخشی از قدرت اینترنت گیمینگ تک‌نت است. مهندسین تک‌نت هرروز به فکر ارتقا امکانات و ویژگی‌های اینترنت گیمینگ هستند. نه اکنون و نه در زمانی دیگر هیچ اینترنتی به پای قدرت اینترنت تک‌نت نخواهد رسید.

ثبت درخواست اینترنت گیمینگ

برای تماس مستقیم با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۴۵۵۷۴۱۱۰ تماس بگیرید
سبد خرید
اسکرول به بالا