B2B@taknet.ir

تکفون، صدای تجارت شما به وسعت ایران

با تجزیه و تحلیل گزارش تماس، روند تجارت را بهبود دهید.

تماس بر بستر شبکه با یک پنل اختصاصی

خدمات تکفون

یکی از راهکار های سازمانی شرکت تک‌نت که برای سازمان ها و ارگان‌های مختلف با هر ابعاد و اندازه ای بسیار کارامد می‌باشد، سرویس تکفون است، این سرویس که به ارایه تلفن در بستر اینترنت می‌پردازد با ایجاد یک شبکه کلود خطوطی با شماره های دلخواه را با کیفیت تماس بسیار خوب در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. سرویس تکفون با پیش شماره های 9155 به کاربران امکاناتی فراتر از تلفن های ثابت خواهد داد و محدودیت‌های استفاده از تلفن‌های سنتی را رفع خواهد کرد.
این سرویس با شعار ” تکفون صدای تجارت شما به وسعت ایران ” درنظر دارد با رفع نیاز های مشتریان خود، خدماتی منحصر به فرد را ارایه نماید.‌

خدمات منحصر به فرد تکفون

کیفیت HD مکالمات

کیفیت HD مکالمات

تجربه کیفیت صدای HD در مکالمات

کاهش هزینه مکالمات

کاهش هزینه مکالمات

نسبت به خطوط تلفن قدیمی

عدم نیازبه سیم کشی

عدم نیاز به سیم کشی

شبکه امن ارتباطات تلفنی بدون هزینه کابل کشی

حداقل هزینه تجهیزات

استفاده از نرم افزارهای تلفنی (SoftPhone)

مزایای تکفون

میزبانی جلسات صوتی و تصویری نامحدود

شماره دلخواه

انتقال تماس

تلفن گویا IVR

داخلی های متعدد

صندوق صوتی

درخواست مشاوره رایگان

برای داشتن منشی گویا، ضبط مکالمات، ثبت گزارشات، صف تماس، صندوق صوتی و ده ها امکان دیگر بدون نیاز به سخت افزار کنار شما هستیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس VOIP با شماره تلفن 02191555511 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

ویپ مانند تلفن معمولی توانایی برقراری دریافت و مدیریت تماس های تلفنی را ارائه می‌دهد. این در حالی است که صدای خود را از طریق اتصالات اینترنتی می‌شنوید.

با نصب یک نرم افزار این امکان برای شما فراهم می‌شود که تلفن‌های ضروری خود را در روی دستگاه تلفن همراه خود وارد کرده و با آن کار کنید.

VOIP به طور قابل توجهی ارزان تر از خطوط تلفن سنتی است. برای ارائه اتصال به فناوری قدیمی PSTN & ISDN متکی نیست. این خطوط سنتی شبکه‌های مبتنی بر مس هستند که نگهداری آن ها برای تهیه کنندگان گران است و به زودی از رده خارج می‌شوند.

هنگام تعویض تلفن ثابت به تلفن VoIP، می‌توانید درخواست انتقال شماره کنید که به شما این امکان را می‌دهد که شماره تلفن کسب و کار خود را کنید.

هر نوع برند و مدل IP PHONE که لایه 3 شبکه را پشتیبانی کند با سرویس‌های تکفون سازگار است.

مرکز تماس ( Call Center ) ابری بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری می‌تواند برای شما امکانات جامع مراکز تماس تحت شبکه را فراهم بیاورد، از طرفی می‌توانید در هر کجا با دسترسی به شبکه، تماس‌های سازمان را نظارت کنید با راه اندازی مرکز تماس ( Call Center ) ابری هزینه‌های نگهداری و منابع انسانی فنی بطور چشمگیری کاهش می‌یابد.

فرم شما با موفقیت ثبت شد. کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس می‌گیرند.