سرویس VPLS تک نت

ارتباط شما با شعبه‌های دیگر نباید قطع شود!

معرفی سرویس ارتباط VPLS تک نت

سرویس ارتباط VPLS تک نت یک خدمات ارتباطی داخلی و میان شعبه‌ای است که می‌تواند چالش سازمان‌ها را برای برقرار ارتباط مؤثر و تأمین شبکه داخلی برطرف کند. سرویس VPN سازمانی یا همان VPLS که مخفف Virtual Private LAN Service بوده، به معنای خدمات LAN اختصاصی مجازی است. VPLS امکان برقراری ارتباط P2MP را بر بستر اترنت به صورت مجازی در اختیار سازمان قرار می‌دهد.

با استفاده از VPLS می‌توانید ارتباط و شبکه‌ای پایدار میان تمام شعبه‌ها و مراکز سازمان را بدون توجه به موقعیت جغرافیایی، به صورت یک شبکه LAN تامین و مدیریت کنید. تک نت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی، با تکیه بر زیرساخت‌های فنی به‌روز و پیشرفته و کارشناسان فنی متخصص، خدمات VPLS را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌کند. با استفاده از خدمات VPLS با خیالی آسوده از امنیت، پایداری و کارکرد شبکه، می‌توانید بر مسائل مهم کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

سرویس VPLS تک نت
مشتریانی که به ما اعتماد دارند

خدمات سرویس VPLS تک نت

تک نت خدمات ارتباطی VPLS را با ویژگی‌های اختصاصی برای سازمان‌ها ارائه می‌کند. خدمات VPLS تک نت عبارت‌اند از:

سرویس vpls

طراحی و پیاده‌سازی سرویس VPLS

متخصصان تک نت برای ارائه یک راهکار شبکه VPLS با کیفیت که توانایی رفع نیازهای سازمان شما را داشته باشد، با شما همکاری خواهند کرد. در تمامی مراحل راه‌اندازی و به‌کارگیری خدمات شبکه VPN سازمانی تک نت در کنار شما خواهد بود تا بهترین راهکار را انتخاب و راه‌اندازی کنید

مانیتورینگ و مدیریت شبکه VPLS

مانیتورینگ و مدیریت شبکه VPLS

نظارت و مدیریت شبکه، آن‌هم به صورت دائم می‌تواند از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کند. کارشناسان تک نت با مانیتور پیشگیرانه سرویس، پیش از به وجود آمدن هرگونه مشکلی، زمینه‌های آن را برطرف کرده و سطح کیفی سرویس VPLS را ثابت نگه می‌دارند.

سرویس vpls

پشتیبانی شبکه و نگهداری ارتباط VPLS

کارشناسان تک نت، خدمات جامع پشتیبانی شبکه و نگهداری ارتباط سرویس VPLS را ارائه می‌دهند. این خدمات شامل پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته، ارتقا نرم‌افزار و جایگزینی سخت‌افزار است. تیم متخصصان تک نت، امنیت، قابلیت اعتماد و به‌روز بودن دائمی شبکه شما را تضمین خواهند کرد.

تک نت بهترین ارائه دهنده سرویس VPLS ایران

تک نت به عنوان ارائه‌دهنده خدمات اینترنت، شبکه و ارتباط سازمانی، سرویس VPLS را با تکیه بر تخصص و امکانات فنی خود به صورت راهکاری جامع ارائه می‌دهد. صاحبان کسب‌وکار با انتخاب راهکار VPLS تک نت، می‌توانند از مزایای مهمی بهره‌مند شوند:

شبکه ارتباطی اینترنت پایدار تک نت برای راه‌اندازی و پشتیبانی VPLS
راهکارهای ارتباطی سفارشی‌شده، مناسب کسب‌وکار و نیازهای شما
مانیتورینگ و مدیریت پایدار و مداوم به منظور اطمینان از عملکرد صحیح
با پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته توسط متخصصین همیشه همراه شما هستیم!
ارائه سرویس‌های انعطاف‌پذیر بر اساس نیازهای شما با قیمت مناسب
تسهیل در راه‌اندازی خدمات شبکه و تامین تجهیزات شبکه‌های مورد نیازتان
بهره‌مندی از خدمات جامع پشتیبانی و نگهداری سرویس‌های اینترنتی کسب‌وکار
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت و قیمت خدمات VPLS لطفاً با ما در تماس باشید

دریافت قیمت و مشاوره خرید و راه‌اندازی سرویس VPLS

اگر برای برقراری ارتباط بی‌وقفه بین دفاتر و شعب سازمان خود به دنبال یک راهکار مناسب هستید، بهترین راهکار، سرویس VPLS تک نت است. با تکمیل فرم روبرو، یک قدم به برقراری ارتباط امن و پایدار بین مراکز سازمان خود نزدیک‌تر شوید.

برای خرید، دریافت قیمت و مشاوره خدمات VPLS با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی از 9 صبح تا 12 شب
پرسش‌های متداول

این سوالات ممکن است برای مشتریان جدید یا حتی قدیمی که با این خدمات کار نکرده‌اند، مفید واقع شوند و به آنها کمک کنند تا با خدمات و محصولات شرکت تک نت بیشتر آشنا شوند

خدمات VPLS تک نت چه مزیتی برای سازمان دارد؟

VPLS به عنوان یک راهکار ارتباط لایه ۲ با استفاده از MAC Address با تجهیزات شبکه از برند‌هایی نظیر میکروتیک ارتباط بین دستگاه‌های مختلف در شعب گوناگون را به صورت یک شبکه LAN مجازی برقرار می‌کند. این ارتباط شبه LAN مزایایی مثل سرعت بالاتر، ارتباط بهتر و پایدارتر و حذف معضلات ارتباطی را برای سازمان‌ها به ارمغان می‌آورد.

تفاوت بین MPLS و VPLS چیست؟

شبکه‌های MPLS و VPLS هر دو سیستم‌های ارتباطی بدون تاخیر هستند که امکان برقراری ارتباط را بین شعب مختلف یک سازمان فراهم می‌آورند. در حقیقت، VPLS شبکه‌ای مجازی بر پایه اترنت است که امکان برقراری ارتباط بین چندین شعبه یا سایت از سازمان را از طریق شبکه MPLS یا IP و خدمات VPN سازمانی فراهم می‌آورد.

از لحاظ فنی، MPLS صرفا یک تکنیک مسیریابی است که امکان انتقال داده‌ها در یک مکان به مکان دیگر را از طریق تجهیزات شبکه از برندهایی نظیر میکروتیک فراهم می‌آورد. با این حال VPLS امکان معماری یک شبکه را با اتصال چند نقطه که از لحاظ جغرافیایی از هم دور هستند را از طریق تکنیک MPLS فراهم می‌آورد.

عملکرد، سرعت و امنیت VPLS نسبت به MPLS بهتر بوده، اما فرایند راه‌اندازی آن تاحدودی مشکل‌تر و هزینه‌برتر خواهد بود که این موضوع به لطف استفاده از تجهیزات مقرون به صرفه نظیر ابزارهای Mikrotik تعدیل خواهد شد. با این حال به دلیل کاهش هزینه‌ها در طولانی مدت و افزایش ضریب امنیتی، VPLS گزینه‌ای بهتر نسبت به MPLS به حساب می‌آید و می‌تواند امکان دسترسی به شبکه‌های مجازی اختصاصی شخصی یا همان VPN سازمانی را به صورت بهینه‌تر فراهم آورد.

مراحل راه‌اندازی سرویس VPLS تک نت چیست؟

• سرویس VPLS تک نت به صورت خلاصه در شش گام راه‌اندازی و به مرحله بهره‌برداری می‌رسد:
• امکا‌ن‌سنجی و آماده‌سازی محیط مورد نظر برای پیاده‌سازی شبکه
• نصب و پیکربندی کلاینت‌ها
• تعیین پارامترهای مورد نیاز برای VPLS
• اعمال تنظیمات VPLS براساس امکانات و درخواست‌های مشتری
• تست و تأیید عملکرد شبکه VPLS
• تحویل خدمات و شبکه راه‌اندازی شده به سازمان و تایید انجام تعهد
• از لحاظ فنی، MPLS صرفا یک تکنیک مسیریابی است که امکان انتقال داده‌ها در یک مکان به مکان دیگر را فراهم می‌آورد. با این حال VPLS امکان معماری یک شبکه را با اتصال چند نقطه که از لحاظ جغرافیایی از هم دور هستند را از طریق تکنیک MPLS فراهم می‌آورد.
• عملکرد، سرعت و امنیت VPLS نسبت به MPLS بهتر بوده، اما فرایند راه‌اندازی آن تاحدودی مشکل‌تر و هزینه‌برتر خواهد بود. با این حال به دلیل کاهش هزینه‌ها در طولانی مدت و افزایش ضریب امنیتی، VPLS گزینه‌ای بهتر نسبت به MPLS به حساب می‌آید.

پیمایش به بالا
کاهش 70 درصدی هزینه‌ها با دفتر کار مجازی= بدون پرداخت اجاره+منشی مجازی + تلفن اینترنتی