تالار مقالات بروز تکنولوژی

راهنمای ثبت نام اینترنت مخابرات | ثبت نام adsl مخابرات 2022

1.2/5 - (146 امتیاز)

آیا قصد ثبت نام اینترنت مخابرات را دارید؟🧐 اینترنت مخابرات یکی از سرویس دهندگان اینترنتی بزرگ کشور است که بسیاری از کاربران اینترنتی را جذب خدمات اینترنتی خود کرده است. در مقالات قبل با نحوه شارژ سریع اینترنت مخابرات و اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات آشنا شدید در این مقاله با نحوه ثبت نام اینترنت مخابرات همراه شما خواهیم بود😊

 

.گاها افراد به دلیل نداشتن وقت و یا نداشتن تجربه در ثبت نام اینترنت مخابرات ترجیح می دهند ثبت نام خود را به کافی نت ها و یا افراد دیگر بسپارند و در قبال آن هزینه پرداخت می کنند اما چرا باید وقت و هزینه خود را تلف کنید وقتی می توانید خودتان در کمترین زمان ممکن ثبت نام اینترنت مخابرات خود را انجام بدهید. بنابراین این مقاله راهنمای خوبی برای ثبت نام اینترنت مخابرات میباشد با ما همراه باشید تا با راهنمای گام به گام ثبت نام مخابرات تمام فوت و فن های ثبت نامی را یاد بگیرید📜.

- جشنواره اینترنت گیمینگ -

ثبتنام اینترنت مخابرات

💡 نحوه ثبت نام اینترنت مخابرات

  سامانه شرکت مخابرات پلت فرم مناسبی را برای مشتریان فراهم کرده است که مشترکین می توانند با مراجعه به سامانه tci.ir  ثبت نام اینترنت adsl و یا سایر سرویس های اینترنتی خود را به راحتی انجام بدهند. در صورتی که کاربران تمایل به ثبت نام اینترنت مخابرات از طریق سامانه اینترنتی نداشته باشند می توانند با شرکت مخابرات تماس برقرار کرده و اینترنت خود را متصل کنند. بعضی از مشتریان ترجیح می دهند به شرکت های مخابرات مراجعه کرده و به صورت حضوری مراحل ثبت نام خود را انجام بدهند. در ادامه با ما باشید تا با انواع روش های ثبت نام adsl مخابرات آشنا شوید.

🔍 روش اول ورود به سایت اینترنت adsl مخابرات

 در صورتیکه کاربران ترجیح بدهند از طریق سایت اینترنتی مخابرات مراحل ثبت نام اینترنتی خود را طی کنند ابتدا باید وارد سایت شوید. در مرحله دوم باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید تا بتوانید ادامه ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهید. اما نحوه ساخت حساب کاربری اینترنت مخابرات چگونه است؟ نگران نباشید تک نت در این راهنما به صورت گام به گام و تصویری نحوه ایجاد حساب کاربری برای ثبت نام اینترنت مخابرات را توضیح میدهد.

  1. همانطور که در تصویر میبینید در قدم اول باید وارد آدر tci.ir شوید بعد از ورود به سایت باید روی گزینه مخابرات من که در قسمت بالای سایت قرار دارد کلیک کنید.
ثبتنام اینترنت مخابرات
  1. قدم دوم بعد از کلیک کردن روی گزینه ی که ذکر شد کادری برای شما نمایش داده می شود در صورتی که شما قبلا حساب کاربری نداشته اید باید گزینه ثبت نام را انتخاب کنید اما اگر در حال حاضر دارای حساب کاربری هستید باید نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به پنل کاربری خود وارد کنید.
ثبتنام اینترنت مخابرات
  1. در قدم چهارم شما به صفحه جدیدی منتقل می شوید که باید در آنجا اطلاعات کاربری خود که شامل  ” نام کاربری و شماره تلفن همراه ” می باشد را ذکر کنید.
  2. سامانه اینترنت مخابرات در این محل به شماره که وارد کرده اید کد فعالسازی ارسال میکند بعد از دریافت کد باید آن را در قسمت مربوطه وارد کنید و روی گزینه تایید کلیک نمایید.
  3. بعد از مرحله ی قبل به صفحه  ای دیگر منتقل می شوید که باید برای حساب کاربری خود یک رمز عبور انتخاب کنید و در نهایت حساب کاربری شما ایجاد می شود.

- اعطای نمایندگی فروش تک‌نت -

🔍روش دوم ثبت نام اینترنت مخابرات به صورت حضوری

 اگر ترجیح میدهید کاملاً به صورت حضوری ثبت نام اینترنت مخابرات خود را انجام بدهید باید به مخابرات شهر خود مراجعه کنید بعد از تحویل فرم مخابرات باید اطلاعاتی مانند شماره تلفن ثابت، شماره همراه، شماره ملی و محل سکونت و سایر اطلاعات دیگر را بنویسید. شما با مشاهده لیست طرح های اینترنت می توانید طرح مورد نظر و ایده آل خود را انتخاب کنید تا مخابرات ثبتنام  سرویس اینترنت شما را انجام بدهد بعد از انجام این مراحل برگه ای شامل اطلاعات کانفینگ مودم به شما تحویل میدهند که باید آن را پیش خود نگه دارید.

 🔍روش سوم  ثبت نام adsl مخابرات از طریق  تماس

 در این روش کاربر نیاز به دسترسی اینترنت برای ثبت نام اینترنت مخابرات و یا حضور در مخابرات ندارد تنها کافیست با شماره گیری ۲۰۲۰ یا ۲۸۲۸ سرویس اینترنتی مورد نظر خود را رزرو کنند. بعد از شماره گیری شماره های ذکر شده باید مشخصات خود را که شامل کدملی و تلفن همراه می باشد وارد کنید. بعد از ورود این اطلاعات باید منتظر تماس نماینده مخابرات باشید تا برای تحویل سرویس اینترنتی شما اقدام نماید.

سایت اینترنت مخابرات tci.ir

آیا میدانید اینترنت مخابرات چه نوع خدمات اینترنتی به شما ارائه می دهد؟ بعد ثبت نام اینترنت مخابرات می توانید از سرویس های اینترنتی متنوع شرکت بهره مند شوید. شرکت اینترنت مخابرات در مجموع سه نوع سه نوع سرویس اینترنتی به مشتریان ارائه می کند که شامل اینترنت adsl اینترنت وی دی اس ال اینترنت فیبر نوری با پهنای باند بالا است.

ثبت نام adsl مخابرات

 اینترنت adsl یکی از از معمول ترین انتخاب های اینترنت خانگی کاربران است و برخی آن را بهترین اینترنت خانگی می نامند اینترنت بر بستر کابل است و برای برقراری اینترنت تنها به یک خط تلفن و یک مودم به نیاز دارید. سرعت اینترنت شما به نوع مودم  بستگی دارد بنابراین بهتر است قبل از هر چیز راهنمای خرید مودم را مطالعه کنید تا بتوانید بهترین سرعت اینترنت را تجربه کنید و اگر با راه‌اندازی سرویس ADSL مشکل دارید می توانید این راهنما را مطالعه کنید.

اینترنت بر بستر فیبر نوری با پهنای باند بالا

 امروزه کاربران کاربران به اینترنت با پهنای باند بالا توجه زیادی می کنند. به خصوص سازمان ها و ادارات به دنبال پهنای باند اختصاصی برای تهیه سرویس اینترنتی خود هستند شرکت تکنوتل نیز با ارائه پهنای باند اختصاصی و پرسرعت یکی از بهترین سرویس های اینترنتی محبوب برای کاربران است.  اینترنت پهنای باند بالا امکان اینترنت فوق پرسرعت و بدون قطعی را برای کاربران ارائه می کند به همین دلیل یکی از تخاب‌های کاربران اینترنت پهنای باند بالا می باشد.

 نتیجه

در این مقاله با انواع روش های ثبت نام اینترنت مخابرات آشنا شدید که می توانید به سه روش سرویس اینترنتی مورد نظر خود را فعال کنید. این سه روش شامل حضور کاربر در مخابرات برای ثبت نام اینترنت مخابرات روش دوم از طریق تماس تلفنی و روش سوم از طریق مراجعه به سامانه اینترنت مخابرات. در صورتی که دسترسی به اینترنت ندارید و تمایل به ثبت نام حضوری اینترنت مخابرات دارید میتوانید به مخابرات شهر خود مراجعه کنید و برای ثبت نام سرویس اینترنتی خود اقدام نمایید. اما اگر  حوصله ثبت نام اینترنتی اینترنت مخابرات را ندارید و وقت کافی برای مراجعه حضوری به مخابرات را ندارید بهترین کار این است که با شماره تلفن ۲۰۲۰ یا ۲۸۲۸ تماس بگیرید و ثبت نام اینترنت مخابرات خود را انجام بدهید. البته ثبت نام اینترنت مخابرات از طریق ورود به سامانه اینترنت مخابرات وقت گیر نیست و شما تنها با دنبال کردن مراحلی که در این مقاله ذکر شد می توانید در چند دقیقه درخواست ثبت نام اینترنت مخابرات خود را تکمیل کنید. بهترین روش ثبت نام اینترنت مخابرات برای شما کدام روش است؟🤔 به نظر شما کدام روش سریع ترین روش ثبت نام اینترنت مخابرات است نظرات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید 🙏🏻.

سوالات متداول

چگونه میتوانم ثبت نام اینترنت مخابرات خود را انجام دهم؟

 شما می توانید به سه روش مراجعه حضوری، برقراری تماس تلفنی با ۲۰۲۰، و یا مراجعه به سامانه اینترنتی tci.ir ثبت نام اینترنت مخابرات خود را انجام دهید

چگونه هزینه اینترنت را در سایت اینترنت مخابرات tci.ir می‌توان پرداخت کرد؟

 برای پرداخت اینترنت مخابرات به دو روش پیش پرداخت یا پس پرداخت می توانید اقدام نمایید در روش پس از پرداخت هزینه سرویس اینترنتی روی قبض تلفن شما صادر می‌شود اما اگر مستاجر هستید مخابرات اجازه این کار را به شما نمی دهد و شما فقط می توانید به روش پیش پرداخت هزینه اینترنت مخابرات را پرداخت نمایید.

برای ثبت نام اینترنت مخابرات با چه شماره ای باید تماس بگیرند؟

 اگر می خواهید به صورت تلفنی اینترنت مخابرات خود را فعال کنید باید با شماره ۲۰۲۰ یا ۲۸۲۸ تماس بگیرید

 

 

 

 

 

 

 

مرا را در بهبود مقالات یاری کنید.

با نظردهی ما را در تکمیل مقالات یاری کنید.