دریافت مشاوره رایگان
Input symbols

چرا اینترنت گیمینگ؟

اگر اهل بازی چه با کنسول و چه با PC باشید حتما اطلاع دارید که جذاب ترین قسمت هر بازی بخش آنلاین آن می باشد که در حال حاضر نیز اکثر شرکت های بزرگ بازی سازی بیشترین تمرکز خود را برروی این قسمت گذاشته‌اند. هیجان بازی با دوستان و رقابت با همدیگر میتواند ساده‌ترین و بی‌هیجان‌ترین بازی‌ها را نیز پر از هیجان کند به صورتی که ساعتها وقت و زمان خود را صرف آن کنید. پس اگر تا به حال بازی‌ها را به صورت آنلاین تجربه نکرده‌اید پیشنهاد ما این است که حتما این سبک بازی را نیز مدنظر قراردهید. اما اگر میخواهید به تازگی آنلاین بازی کردن را شروع کرده و یا در حال حاضر نیز به صورت حرفه‌ای بازی میفرمایید مطمئنا متوجه شده‌اید که مهمترین بخش در بازی آنلاین زیرساخت اینترنت آن می‌باشد. در واقع نوع اینترنتی که دریافت میفرمایید در نحوه بازی کردن شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. بنابراین دریافت یک اینترنت حرفه‌ای میتواند مسیر تبدیل شدن شما به یک گیمر حرفه‌ای را بسیار سریعتر و همچنین اعصاب شما را در هنگام بازی آرام نگاه دارد.

اینترنت حرفه ای چیست؟

گیمینگ تک نت شاید مهمترین بحث در اینترنت گیمینگ پینگ مناسب، ثابت(stable) و پکت لاست پایین باشد که این 3 فاکتور جزو واجبات این سرویس می‌باشد. اما خب جدا از این فاکتورها مسائل دیگری نیز و گاها بزرگتری نیز برای گیمرها و گیم‌نت‌ها وجود دارد که همیشه در حال دست و پنجه نرم کردن با آنها هستند. یکی از این فاکتورها عدم پشتیبانی مناسب به گیمر ها می باشد. در واقع وقتی شما با پشتیبان اینترنت خود صحبت می فرمایید، باید فرق بازیها و حساسیت نیاز شما به یک پینگ مناسب در آن بازی را درک کند.

اما چرا تک نت؟

شرکت تک نت که از دیرباز به گیمرها و گیمنت‌های معتبر تهران اقدام به ارائه سرویس اینترنت کرده است و یکی از اسم‌های درخشان در صنعت گیم می‌باشد،در نظر داشته که این سرویس را برای تمامی گیمنت ها ارائه کند. اما چرا باید تک نت را انتخاب کنیم:

  • پهنای باند بهینه شده و اختصاصی برای سرویس های گیم
  • اختصاص پهنای باند دو برابر در شب باتوجه به آپدیت های فراوان بازیها
  • پشتیبانی تخصصی گیمینگ باتوجه به این موضوع که تمامی همکاران ما در واحد فروش و پشتیبانی با بازیهای مختلف آشنا می باشند.

پیشنهادات ما برای گیمرها در تهران:

امکان سنجی رایگان
امکان سنجی رایگان
تخفیفات ویژه در تجهیزات ارائه سرویس
تخفیفات ویژه در تجهیزات ارائه سرویس
سرویس ویژه استریمینگ
سرویس ویژه استریمینگ
راهنمایی ویژه جهت دریافت سرویس مناسب باتوجه به نوع بازی و نوع کنسول
راهنمایی ویژه جهت دریافت سرویس مناسب باتوجه به نوع بازی و نوع کنسول
پشتیبانی فنی حرفه‌ای مناسب گیم
پشتیبانی فنی حرفه‌ای مناسب گیم