تالار مقالات بروز تکنولوژی

معرفی بهترین اینترنت برای دانلود بازی و فیلم در 2022

یکی از موهبت‌هایی که می‌توانیم داشته باشیم، دسترسی به بهترین اینترنت برای دانلود فیلم و بازی است. در واقع امروزه افرادی که در فضاهای اینترنتی به بازی کردن، دانلود فیلم و کار کردن می‌پردازند به اینترنت‌هایی با سرعت بالا نیاز دارند؛ پس طبیعی است که به دنبال انواع اینترنت پرسرعت برای انجام کارهای اینترنتی خود باشند. ما در ادامه این مطلب میخواهیم شما عزیزان را با بهترین اینترنتی که برای بازی، دانلود فیلم یا گشت و گذر در وب مورد استفاده قرار می‌گیرد، آشنا کنیم. با تک نت همراه باشید!

بهترین اینترنت برای دانلود چیست؟

در حال حاظر ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که تکنولوژی اینترنتی پیشرفته‌ای بر آن غلبه کرده است. اینترنت‌ها حالت مختلفی مثل اینترنت ثابت یا اعتباری دارند. هر کسی باید با توجه به نیازی که به اینترنت دارد، بهترین اینترنت برای دانلود را انتخاب کند. در مجموعه برای انتخاب برترین اینترنت شما باید به سه ویژگی زیر توجه داشته باشید:

 • اینترنت باید سرعت بالایی برای دانلود یا آپلود فایل‌ها داشته باشد.
 • اینترنت باید حجم کافی داشته باشد.
 • اینترنت باید پینگ کمی داشته باشد.

در این میان ممکن است برخی از افراد قیمت مناسب و تنوع در طرح‌ها و تعرفه‌های پیشنهادی را نیز از جمله ویژگی‌هایی بدانند که برترین اینترنت برای دانلود در خود جا داده است. امروزه افرادی که با اینترنت سر و کار زیادی دارند اغلب اینترنت ADSL و اینترنت TD-LTE را به دلیل ویژگی‌های برتری که نسبت به سایر اینترنت‌ها دارند، انتخاب می‌کنند.

اینترنت گیمینگ، بهترین اینترنت برای دانلود بازی

بهترین اینترنت برای دانلود فیلم

اینترنت گیمینگ اینترنتی مخصوص گیمرها است که دارای سرعت بالا و پینگ کم است. این نوع از اینترنت را باید با توجه به سه شاخصه مهم خریداری کنید که شاخص‌ها عبارتند از:

·سرعت دانلود

یکی از مهم‌ترین نیازهایی که گیمرها دارند این است که اینترنت مورد استفاده توسط آن‌ها از سرعت دانلود خوبی برخوردار باشد. بنابراین بهترین اینترنت برای دانلود بازی و انجام بازی، اینترنتی است که ابتدا از سرعت خوب برخوردار شود. البته سرعت اینترنت به حجم بازی، نوع بازی و میزان فضای که یک بازی اشغال می‌کند بستگی دارد. بدیهی است که به هر میزان که حجم بازی کاهش پیدا کند، سرعت اینترنت هم بالا می‌رود.

·سرعت آپلود

از دیگر شاخصه‌هایی که برترین اینترنت برای دانلود بازی دارد، سرعت بالا در آپلود کردن است. آپلود کردن در واقع همان رساندن اطلاعات به سرورهای بازی است که اگر با تاخیر انجام شود ممکن است سرنوشت بازی را تغییر دهد. پس اگر قرار است بهترین اینترنت برای دانلود و اپلود بازی را انتخاب کنید، به سرعت آن توجه داشته باشید.

·پینگ تایم

به زمانی که شما اطلاعات را به سرورهای اینترنتی می‌فرستید و این سرورها اطلاعات را دریافت کرده و آن را برگشت می‌زنند، پینگ تایم گفته می‌شود. پینگ تایم اغلب با عدد نشان داده می‌شود. برای مثال اگر پینگ تایم اینترنت گیمینگ شما صد باشد، یعنی این اینترنت سرعت بالایی دارد. به هر میزان که این عدد کاهش پیدا کند، سرعت اینترنت هم کندتر می‌شود. البته در برخی مواقع ایکس باکس‌ها و پی اس ۵‌ها به اینترنت گیمینگ با سرعت ۱۵۰ مگابایت در ثانیه مجهز می‌شوند که این موارد جزء استثنائات پینگ تایم اینترنت برای دانلود بازی است.

اینترنت خانگی بهترین اینترنت برای دانلود فیلم

بهترین اینترنت برای دانلود

 

اگر به دنبال بهترین اینترنت برای دانلود فیلم در خانه هستید، ما به شما اینترنت پرسرعت ADSL  و اینترنت خانگی td lte را پیشنهاد می‌کنیم. در جامعه امروزی ما این دو اینترنت را پرکاربردترین اینترنت‌هایی می‌دانند که سه شاخصه اصلی برترین اینترنت برای دانلود را در خود جای داده‌اند. اگر قرار است در خانه از اینترنت استفاده کنید و اگر می‌خواهید به تماشای فیلم با کیفیت بالا بپردازید، بهتر است که همین حالا سرویس‌های خانگی مربوط به اینترنت‌های پرکاربرد را از شرکت‌های سرویس دهنده خریداری کنید.

گونه‌ی دیگری از اینترنت‌های خانگی پرکاربرد، اینترنت‌های موبایل هستند. این گونه از اینترنت‌ها در مناطقی که آنتن دهی خوبی دارد بسیار کاربردی هستند. البته بهتر است که انتخاب شما یکی از دو اینترنت بالا باشد؛ چرا که کیفیت، پایداری و سرعت این اینترنت‌ها فوق العاده است. لازم به ذکر است که بهترین راه دانلود فیلم از اینترنت برای آن دسته از کاربرانی که مدام در حال تماشای فیلم هستند این است که بسته‌های اعتباری مودم‌های خانگی را خریداری کرده و از آن استفاده کنند. در این صورت اگر بخواهید کنار تماشای فیلم به انجام گیم هم بپردازید، هیچ اختلالی در اینترنت سخت افزار شما به وجود نخواهد آمد.

اینترنت پهنای باند تخصصی برای شرکت‌ها

پهنای باند تخصصی در واقع نوعی باند اینترنتی است که کاملا تخصصی طراحی شده و  در اختیار یک سازمان خاص قرار می‌گیرد. اغلب اوقات سازمان‌هایی که به اینترنت پرسرعت نیاز دارند از این نوع از اینترنت استفاده می‌کنند. با این کار نه تنها اینترنتی پوینت تو پوینت و پایدار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، بلکه سرعت کار هم افزایش پیدا می‌کند.

متاسفانه اینترنت پهنای باند اختصاصی جزء گران قیمت‌ترین اینترنت‌ها است؛ اما دارای ویژگی‌های مثبت زیادی است. مهم‌ترین مزایایی که پهنای باند اختصاصی دارد، در ادامه ذکر شده‌اند:

 • اینترت پهنای باند اختصاصی دارای یک شبکه اینترنتی با امنیت فوق العاده است تا داده‌های شما در این شبکه رد و بدل شوند.
 • این نوع از اینترنت‌ها زیر ساخت‌های اختصاصی و ساده‌ای دارند که به اینترنت کاملا پایدار مجهز شده است.
 • با استفاده از اینترنت پهنای باند اختصاصی شما می‌توانید پهنای باند مصرفی خود را مانیتورینگ ‌کنید و آن را مدیریت نمایید.
 • سرویس‌های اختصاصی پهنای باند دارای پشتیبانی‌های پیشرفته در هر روز و هر ساعتی هستند.
 • اگر به تلفن اینترنتی نیاز دارید و یا می‌خواهید از خدمات ویپ استفاده کنید، پهنای باند اختصاصی برای شما راهگشا خواهد بود.
 • وجود پورت‌ها و تجهیزات پیشرفته در سرویس‌های پهنای باند اختصاصی باعث پدیداری و ثبات هر چه بیشتر اینترنت در این نوع از پهنای باند شده است.
 • برای این که‌ کاربران بیشتری را به پهنای باند اختصاصی متصل کنید می‌توانید در هر زمان از ادرس‌های ip بهره ببرید و حتی تعداد آن‌ها را افزایش دهید.

تلفن اینترنتی برای سازمان‌های بزرگ

بهترین اینترنت برای دانلود

تلفن‌های اینترنتی نوعی شماره تلفن مخابراتی هستند که تنها در بستر اینترنت فعال می‌شوند و به هیچ گونه اتصالات یا سیم‌های مخابراتی وصل نیستند. امروزه تلفن اینترنتی را یک جایگزین بسیار مناسب برای تلفن‌های مجازی می‌دانند که با استفاده از آن به صورت همزمان می‌توان تماس‌های دو طرفه ایجاد کرد یا با چند مخاطب ارتباط برقرار کرد. اغلب سازمان‌های بزرگ به این نوع از تلفن‌ها نیاز پیدا می‌کنند. برای استفاده از این نوع از تلفن‌ها نیازی نیست که شما هزینه‌ای را برای تماس‌های ورودی بپردازید. به کمک این تلفن‌ها می‌توانید به بهترین رادیو اینترنتی اندروید نیز دسترسی داشته باشید.

تلفن اینترنتی دارای مزایای زیادی است:

 • هزینه پایین مکالمات
 • هزینه پایین نگهداری کردن از شبکه‌های voip
 • سرعت بالا در برقراری ارتباط
 • پشتیبانی از کلیه خدمات مخابراتی مثل تماس‌های دو طرفه یا حالت انتظار
 • قابلیت استفاده از این تلفن در موبایل یا حتی لپ تاپ
 • برقراری تماس‌های ویدیویی با کیفیت بسیار بالا
 • عدم نیاز به کابل و تجهیزات سیم کشی
 • عدم نیاز به سیم کارت اختصاصی
 • نیاز به پهنای باند کمتر
 • ترکیب صدا، تصویر و دیتا به صورت هم زمان
 • جا به جایی آسان شماره‌های تلفن
 • سهولت در اجرا و نصب تلفن اینترنتی
 • داشتن تلفن گویا برای آن دسته ار مخاطبانی که پشت خط منتظر می‌مانند
 • تنظیم رفتار در تماس‌های ورودی

مزایای بهترین اینترنت برای دانلود

بهترین اینترنت جذاب دانلود فیلم یا بازی یا سایر فایل‌ها دارای یک سری مزایای خاص است. تمامی اپراتورهایی که امروزه در بازار شناخته شده‌اند، اینترنت‌هایی پرسرعت را برای کاربران خود در نظر گرفته‌اند که پوشش دهی زیادی دارد. این اینترنت‌ها از مزایای زیر برخوردار هستند:

 • مقرون به صرفه بودن تعرفه بسته‌ها
 • حجم بالا برای دانلود یا اپلود فایل
 • پینگ و قطعی کم
 • قابل استفاده در هر محیط
 • آنتن دهی بالا
 • سرعت بسیار مطلوب
 • و ….

برای این که بتوانید از این مزایا به خوبی بهره ببرید و مصرف اینترنت در سیستم سخت افزاری خود را کنترل کنید باید از راه‌های مختلف اقدام کنید. بهترین راه دانلود بهترین برنامه کاهش مصرف اینترنت برای کامپیوتر، لپ تاپ یا تلفن همراه است. شما با این کار می‌توانید میزان مصرف اینترنت را به حداقل برسانید و آن را کنترل کنید. اینجا است که مدت زمان بیشتری از بسته خود استفاده می‌کنید و هزینه‌های خرید مجدد بسته را نیز تا حد زیادی کاهش می‌دهید. برخی از بهترین برنامه‌ها در این زمینه عبارتند از:

 • DataEye
 • GlassWire
 • برنامه‌های Lite یا Go
 • گوگل پلی
 • Data saving browsers

بهترین شرکت اینترنت

بهترین اینترنت برای دانلود

حال که با بهترین اینترنت برای دانلود بازی، فیلم و .. آشنا شدید، ممکن است به دنبال بهترین ارائه دهنده اینترنت هم باشید. تعداد زیادی از سرویس دهندگان اینترنتی وجود دارند که هر کدام سعی می‌کنند به نحوی نیاز کاربران به اینترنت را برطرف کنند. در این میان شرکت ارائه دهنده سرویس اینترنتی تک نت بهترین سرویس‌های اینترنت برای دانلود را با تعرفه‌های مقرون به صرفه به کاربران خود ارائه می‌دهد و اگر شما نیز می‌خواهید از اینترنت پرسرعت بهرمند شوید، همین الان با مشاورین ما در تک نت تماس بگیرید و نسبت به دریافت بهترین اینترنت پرسرعت اقدام کنید.

نتیجه‌گیری

در این پست از بلاگ تک نت در مورد بهترین اینترنت پرسرعت برای دانلود فیلم و بازی صحبت کردیم. اکثر افرادی که به‌طور مداوم با اینترنت سر و کار دارند به دنبال سرویسی هستند که پینگ ‌کم، سرعت بالا و تعرفه‌ای مناسب داشته باشد. شما می‌توانید از انواع شرکت‌های سرویس دهنده که‌ هم اکنون اینترنت پرسرعت را به شما ارائه می‌کنند اینترنت را خریداری کرده و آن را به کار ببندید. پیشنهاد ما استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت تک نت است.

تک نت به عنوان یکی از برترین ارائه‌دهندگان اینترنت پرسرعت، با تکیه بر زیرساخت‌های به‌روز و قدرتمند خود، امکان ارائه بهترین سرویس اینترنت پرسرعت مبتنی بر ADSL یا TD-LTE را برای کاربران خانگی دارد.

 

مقالاتی که شما دوست دارید
مرا را در بهبود مقالات یاری کنید.

با نظردهی ما را در تکمیل مقالات یاری کنید.