خرید تجهیزات شبکه از تک نت

تجهیزات اکتیو شبکه

دوربین نظارتی مداربسته

خرید تجهیزات voip

تجهیزات پسیو شبکه

اکتیو شبکه، شامل تجهیزاتی است که سیگنال‌های الکترونیکی را هدایت، تولید و مسیریابی می‌کند و باعث فعال شدن جریان الکترونیکی می‌شود.

تجهیزات شبکه وایرلس، دستگاه‌هایی هستند که برای برقراری ارتباطات بی‌سیم استفاده می‌شوند. در این شبکه برای انتقال اطلاعات بین دستگاه‌ها از کابل استفاده نمی‌شود و نیازی به کابل‌کشی ندارد. تجهیزاتی که در این سیستم‌ها استفاده می‌شود شامل انواع روترها، مودم‌ها، آنتن‌ها، اکس پوینت‌ها و سویچ‌ها می‌باشد. خرید تجهیزات شبکه وایرلس به افرادی توصیه می‌شود که نیاز به راه‌اندازی اینترنت وایرلس سازمانی یا برای برج‌ها دارند.

سویچ یکی از اصل‌ترین تجهیزات شبکه است که ارتباط بین دستگاه‌های شبکه را ایجاد می‌کند. به طور کلی سویچ، امکان جا یه جایی اطلاعات بین دستگاه‌ها را با سرعت بالایی فراهم می‌کند. خرید سوئیچ برای راه‌اندازی اینترنت سازمانی و بهبود سیستم‌های شبکه داخلی یک دفتر یا اتاق کار چندکاربره نیاز است.سوئیچ شبکه ابزاری است که درون یک شبکه داخلی امکان اتصال دستگاه‌های مختلف را از طریق مسیری مشخص به روتر فراهم می‌کند تا دستگاه‌های مختلف با دریافت IP مورد نیاز خود به شبکه متصل شوند. خرید و دریافت سوئیچ شبکه بسته به نوع کابل‌کشی و تعداد دستگاه‌های مورد استفاده در یک دفتر کار متفاوت است.

روتر، دستگاهی از تجهیزات شبکه است که عمل مسیریابی بین شبکه‌ها را انجام می‌هد و اتصال بین شبکه را ایجاد می‌کند. روترها یکی از بخش‌های اصلی تکنولوژی هستند که وظیفه ایجاد و توسعه زیر ساخت شبکه را بر عهده دارند. خرید روتر به عنوان مسیریاب اصلی در تمامی شرایط برای استفاده اینترنت‌های سازمانی یا اینترنت‌های خانگی مورد نیاز است. انتخاب نوع روتر بسته به شرایط و میزان نیاز هر سازمان یا شخص می‌تواند متفاوت باشد.

اکس پوینت، از طریق کابل های مسی و یا حتی از طریق امواج که در سر تا سر دنیا وجود دارد اطلاعات را جا به جا می‌کنند. اکس پوینت در واقع عملکردی شبیه به سویچ کابلی در شبکه های بیسیم دارد. اکسس پوینت به عنوان یکی از تجهیزات شبکه برای تمامی مکان‌هایی که نیاز به دسترسی وای فای (Wi-Fi) دارند نیاز است. اکسس پوینت به لطف راه‌اندازی شبکه‌ بی‌سیم داخلی، امکان دسترسی به اینترنت و شبکه را برای بسیاری از دستگاه‌ها بدون نیاز به کابل‌کشی و نیاز به سوئیچ اضافه فراهم می‌آورد.

مودم Tp Link w8961

درگاه‌های ارتباطی: RJ۴۵ Ethernet RJ-۴۵ WAN/LAN
تعداد پورت: ۱ عدد
استانداردهای بی‌سیم: ۳G/۴G Router, Wireless Router
ارتباط بیسیم: دارد
درگاه سیمکارت: دارد

مودم Tp Link Archor Mr100

درگاه‌های ارتباطی: RJ۴۵ Ethernet RJ۱۱ RJ-45
تعداد پورت: 4 عدد
اتصالات: DDNS
کیفیت خدمات: QoS
فرکانس قابل پشتیبانی: ۲.۴ گیگاهرتز

رادیو BaseBox 5

معماری: MIPSBE
مدل CPU: AR9342
سرعت CPU: 600 MHz
ظرفیت RAM: 64 MB
ظرفیت حافظه ذخیره سازی: 128 MB

روتر میکروتیک

تعداد پورت شبکه (LAN): ۴ عدد
قدرت آنتن: 1.5
مدیریت: RouterOS با مجوز Level ۴
منبع انرژی: آداپتور برق
پایه نگهدارنده: دارد
برای درخواست مشاوره و خرید تجهیزات شبکه فرم را پر کنید تا در سریعترین زمان باهاتون تماس بگیریم.

معرفی

جدیدترینها

پیمایش به بالا
جذب نماینده فروش تک نت در سراسر کشور با شرایط ویژه =>>> فرصت محدود